Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit évek óta ismerek (a tesóm baráti köréből). Sokszor jártunk/járunk el a társasággal közösen szórakozni és már kb. 2 évvel ezelőtt is a srác, hát elégé érdeklődött irántam, egyértelműen lejött, hogy bejövök neki.

Csak hogy pont ekkor kezdődött az első kapcsolatom így nem volt köztünk semmi. Viszont mikor a párommal „mosolyszünetünk” volt, hogy így fogalmazzak, akkor a srác el akart hívni egy találkozóra, kávézni, de akkor nemet mondtam, mivel ott volt a párom. A párkapcsolatomnak egyébként már pár hónapja vége lett.

Aztán történt az, hogy egyik este haza kísért a srác és hát nála kötöttem ki (tehát volt szex).

Másnap rám is írt, beszélgetett velem, hogy milyen jó volt velem tegnap este stb. Egy hét múlva elhívott magához ismét. Aztán egy hónapig nem írt. Abba voltam, hogy hát ennyi meg egy bambi, nem nagyon érdeklem, kissé meg is sértődtem.

Aztán múlt hétvégén kimentünk a városba a többiekkel, jött ő is, jól éreztük magunkat, tök jól el beszélgetettünk stb. Aztán az est végén nálam kötöttünk ki.XD De azóta nem kommunikál velem, ismét.

Megjegyzem nem akarok vele rendes kapcsolatot, én úgy voltam vele, hogy tetszünk egymásnak, szexelünk, jól elvagyunk. Nem vagyok szerelmes belé, de kicsit bánt, hogy nem kommunikál velem. Most ilyenkor mi van? Tényleg nem érdeklem? Pedig azért nem úgy tűnt, mint ha nem érdekelném. Nektek mi a véleményetek?

Én: 18 / Ő:29



2021. aug. 24. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi? Kurasra használ. Ennyi a story.
2021. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem tud mirol beszélgetni veled.nekem csak ilyesmi jön le.

Valahogy nem tud veled "mit kezdeni"

Ha kéznél vagy, még megd.g akkor, de amugy sztem gőze nincs arrol mi közötök egymáshoz, vagy mi lenne téma stb

2021. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lukat látja benned.
2021. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Hát igen, vagy csak szexre kellenél neki, vagy a közös ismeretségi körön kívül nincs közös bennetek.

Te amúgy kerested őt valamelyik alkalom után? Mert lehet, hogy az a baja, hogy nagyon egyoldalú a kommunikáció.

2021. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt vágom, hogy "csak szexre kellek". De azt furcsállom, hogy egyszer olyanokról beszélt hogy többet akar, nem tom hogy ezt most komolyan gondolta-e, azt mondtam majd meglátjuk. Meg régebben éreztem, hogy érdeklem és akkor még nem állt szándékában megdugni. Ezért vagyok kicsit összezavarodva.
2021. aug. 24. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező,ha te nem akarsz komoly kapcsolatot akkor miért sértődsz meg,úgyis csak egymást használjátok ki.
2021. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!