Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők undorukat párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők undorukat párkapcsolatban hogy küzdik le?

Figyelt kérdés

Alapvetően úgy tűnik van kétféle nő ebből a szempontból:


egyik azt mondja hogy marad az egyedüllét mert egyszerűen nem talál vonzó kinézetű férfit.


A másik azt mondja ő sosem nézi a külsőt.



Aztán férfiak közt sokan mondják hogy hát vonzó külsőm nincs, de van helyette szép házam, jó fizetésem, drága autóm.


Ezt értem, de a gyakorlatban hogy kell elképzelni? Hiszen az ágyban nem a ház, autó vagy fizetés az ami számít nem?


Mondjuk szexben a nő becsukja a szemét és így könnyebben elviseli amíg a férfi "elvégzi a dolgát" ?



2021. aug. 25. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem pont az esete, attól még nem hinném hogy undorodna tőle.
2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik párkapcsolatban vannak nem undorodnak egymástól, legalábbis az elején biztos nem. Amikor ez felmerül az a kapcsolat vége, amikor már érzelmileg elhidegülnek.
2021. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező szerintem a Vajna Tímea féle nőkre gondol akik náluk sokkal idősebb (ezesetben 37 évvel idősebb) férfihoz mennek hozzá. De ennek nem feltétlen a pénz lehet oka mert az én előző melóhelyemen (gyár) is volt egy ilyen pár ahol a fickó kinézett úgy a csaj nagyapjának pedig házasok voltak is voltak közös gyerekeik is.


Hát őszintén én nem tudom, csak annyit hogy izlések is pofonok..

2021. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

"Mondjuk szexben a nő becsukja a szemét és így könnyebben elviseli amíg a férfi "elvégzi a dolgát" ?"


Ez mit szeretne jelenteni Kedves Kérdező?


Én férfi vagyok, de nem fekszem le olyan nővel, akivel szex közben be kell csuknom a szemem, hogy ne lássam. Sőt! A férfinek az a legszebb látvány, mikor látja élvezni a nőt, úgy értem a szex alatt.


Akitől pedig undurodom, azzal nem vagyok együtt!

2021. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Alkohol
2021. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Na, csak a szokásos már megint 😑 Kétféle nő van: az egyiknek elszálltak az igényei, és egyedül marad, a másik érdekkapcsolatban van pénzért. Másmilyen nő nincs természetesen. Csak pénzért vagyunk kapcsolatban olyanokkal akiktől undorodunk, avagy egyedül maradunk. Mesélj még 😅 Vagyis inkább ne. Pöppet unalmasak már az ostoba tévképzeteitek amiket itt toltok 0/24-ben.
2021. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Atyauristen. En az undorom szexmunkaskent gyoznem le, a penzre koncentralva, ami kihuz a godorbol. Parkapcsolatban elni undorodva???? Hol elunk?
2021. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
En sokaig jartam egy sraccal aki nem tetszett. Sot kettovel is. Rondak voltak, de valahogy imponalt az hogy orvos vagy masik esetben hogy jart utanam es okos volt. Ha sokat latsz valakit, akivel mas miatt akarsz lenni, valahogy sz agyad kiemel par vonast abbol az emberbol ami elfogadható es amiatt kicsit tudod szeretni, legalabbis nem undorodsz. De valo igaz, azert nem gondolsz ra sirva hogy mikor jon mar, nem vagy ra feltekeny es nem nedvesedik magatol a bugyi, csak a biologiatol.
2021. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Egy ideig el lehet nyomni az undort, de hosszú távon én nem birom. Ezért is vagyok egyedül.
2021. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
És mi velünk, olyan nőkkel, akik azzal vannak együtt, akivel kölcsönösen szerelmesek egymásba? :D vagy ez a kategória már nem is létezik?
2021. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!