Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az ismerőseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az ismerőseim nagy részét már minimum eljegyezték, vagy házasságban élnek?

Figyelt kérdés
Olyan ciki, hogy 29 éves vagyok, de még a barátommal sehol nem tartunk. 1 éve vagyunk együtt, de még a kezemet se kérte meg. Úgy érzem le vagyok maradva az ismerőseimhez képest. Már a rokonok is hányszor kérdezgetik, hogy legalább eljegyzés mikor lesz, hát sajnos semmit nem tudok mondani. A barátom is azt mondta majd egyszer sor kerül rá. Csak az a baj, hogy már nem egy fiatal 20 éves vagyok, akinek még van ideje mindenre, van ideje várni. Felmegyek Facebookra és látom, hogy már másokat akár 1 év után is elvesznek felségül. A gyerekes anyukát, aki már fél év után eljegyzett a párja, úgy hogy amúgy már előtte mással is élt házasságban mással, és mástól van a gyereke.
2021. aug. 25. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Sietsz valahova? Papír nélkül is lehet együtt élni.
2021. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

1 év után jó, hogy nem! Az ismerőseid mióta vannak együtt?

Ne siettessed a dolgokat...

2021. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak az ismerősök nagy része volt olyan szerencsés, hogy már a 20-as évei elején megtalálta az igazit, úgy azért minden könnyebb, mint nekem. Én már lassan 30 éves leszek.
2021. aug. 25. 15:03
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
100%

El kéne ereszteni ezt a közösségi médiát, hasonlítgatást...reálisan állsz úgy, hogy megkérjenek egyáltalán? Együtt vagytok...de együtt is éltek?


Megvan a bizalom, megértitek egymást a mindennapokban?

Közösen elviselitek az életetekkel járó felelősséget?

2021. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Majd előbb fognak elválni. A felük biztos, a statisztikák alapján.
2021. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, de ezzel bizonyítaná, hogy nem csak a szexre vagyok neki, hanem többet is szeretne velem.
2021. aug. 25. 15:09
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

A párod han éves? És mi lenne, ha erről vele beszélgetnél? Nekem 30 körül marhára nem volt elég annyi, hogy "majd valamikor elveszlek". A párommal már az ismerkedés elején megbeszéltuk, hogy ki hogyan képzeli a jövőt. Én mindig is házasságban képzeltem el magam, gyerekkel. És 30 évesen nem fogok 5 évet arra várni, hogy végre hajlandó legyen mondjuk egy gyűrűt az ujjam húzni.

Szerencsére maximálisan egyeztek az elképzeléseink, 5 hónap után összeköltöztünk, egy év után megkérte a kezem.

Nálatok egyáltalán volt szó erről? Együtt laktok már? Mit mond, akár egyáltalán házasságot?

2021. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem kellene másokhoz mérned magad. Mit tudsz csinálni? Nyilván semmit, mindennek eljön a maga ideje. Neked még azt sem ajánlanám, hogy beszélgess el a pároddal, hogy hogyan tervezitek a jövőt, mint mindenki másnak tenném, mert a saját hozzáállásoddal még őt is frusztrálnád.
2021. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Beszéltünk erről az elején, azt mondta hogy ő komoly kapcsolatot szeretne, házassággal, gyerekkel.
2021. aug. 25. 15:12
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Költözz a környékre és dolgozz ott ahol én - a legtöbb embernek - mindkét nem - még kapcsolata sincs 30 alatt.
2021. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!