Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mi a minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi a minimum elvárásotok a nő és a munkája közti kapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jól érzékeltettem-e, de felülről lefelé haladva egyre kevésbé komoly kategóriákat írtam le.
2021. máj. 24. 21:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valamiért utólag szerkesztettem a kérdést, erre a szavazást kitörölte. Pár perc és újra leírom a válaszokat
2021. máj. 24. 21:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Végezze jól a munkáját, ne hagyja, hogy kihasználják.
2021. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Legyen egy jó végzettsége, élvezze amit csinál, legyen sikeres a munkahelyén lehetőleg jó fizetéssel és az sem baj, ha szabadidejében is képzi magát.

2: Legyen egy jó végzettsége, de nem muszáj a munkája körül forogjon az élete, nem gond, ha csak muszájból jár be

3: Nem számít, hogy hangzatos/magas végzettsége van, lényeg hogy ő is járjon be egy átlagos 40 órás munkahelyre és hozzon haza valamit a családi kasszába

4: Valamit azért dolgozhasson, de az sem baj, ha részmunkaidőben műveli, ha egyébként az otthonra koncentrál és lefoglalja magát és anyagilag sem nagy veszteség

5: Ha úgy adódik anyagilag, akár el is tartanád a nőt, ha ő a "nőies feladatokat" ellátja

2021. máj. 24. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Leszarom. Dolgozzon ne nekem kelljen eltartani. Ha ez stimmel nem érdekel mi a foglalkozása
2021. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 tehát 3. vagy 4. a válasz számodra?
2021. máj. 24. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
A minimum a 3-as opció, de ha lehet, az 1-es halmazba tartozó hölgyet részesíteném előnyben. Én is ilyen vagyok és nincs szükségem a munkám építő szándékot mellőző kritizálására hozzá nem értőtől.
2021. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne eltartani kelljen és lehetőleg ne a testéből éljen.
2021. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Egy lakás árát költöttem már el nőkre, többé nem tartok el senkit. A minimum elvárásom, hogy keressen, lehetőleg legalább egy átlagközeli bért. Annak viszont örülnék, ha nem 40 órában tenné, én sem normál munkaviszonyban dolgozom.
2021. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem később írd ki újra, több szavazat szokott jönni, mint válasz.

De ha tippelnem kell, azt mondom, hogy a 3. opciót mondanák a legtöbben.

2021. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon szép vagy és nagyon csinos, akkor bármelyik válasz jó. Ha csúnyácska vagy, akkor csak az 1-es.
2021. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!