Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma, mikor egy kolléganőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma, mikor egy kolléganőmmel beszélgettem, és belefűztem a mondandómba a barátnőmet, feltűnően megváltozott, mint aki hallani se bír róla. Pedig nem is ismeri őt. És nem most tudta meg, hogy van párom. Épp csak megemlítettem, miért reagált így?

Figyelt kérdés

Attól tartok, tetszek neki, azért nem bír hallani a barátnőmről még említési szinten se. Vagy lehet más oka? Ha lehet más oka, írjátok meg!

Jóban vagyok vele, de nekem ő nem tetszik. Ez amúgy sem túl meglepő, mivel van barátnőm. Aki nem mellesleg nem említhető egy lapon a kollégamőmmel se külsőre, se belsőre. Ő csak munkahelyi beszélgető partner számomra.

Azért akadt be nálam ez a dolog, mert egyszer már elveszítettem egy lány barátot amiatt, hogy belém szeretett. Ő igazi barát volt számomra, ezért rossz volt elveszíteni. Egyszer közölte, hogy ha nem lehet velem, nem lesz a barátom sem, és nen tartotta velem a továbbiakban a kapcsolatot. A kolléganőm csak munkahelyi unatkozás ellen van, nem nevezném barátnak, szóval nem viselne meg az elveszítése, de azért nem akarom ismételni ezt a szituációt. Lehet hogy tényleg nincs baráság férfi és nő közt?


2021. aug. 25. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De van, csak tisztázd le vele a teljes dolgot, hogy attól, hogy te vele kedves vagy nem jelent az semmit a számodra, mint kb egy normális viselkedés két személy között mert az a baj magukba bele beszélik, hogy biztos azért vagy velük kedves mert szeretnél velük párkapcsolatot és mikor a párodról beszélsz idegesek lesznek meg féltékenyek, hogy ha vele beszélsz miért róla beszélsz mert azt szeretné ha csak is rá fordítanád a teljes figyelmed. 27N
2021. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Mert nem erdekli. Magánugyed.

Engem is zavarna ha egy srác elottem futtatbmná vmelyik kúrópajtiját.

Nem kerdeztem nem erdekel ne terheljen vele nincs közöm hozza.

2021. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
*futtatná
2021. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem itt inkább te vagy az, aki furán viselkedik, nem a kolléganőd...
2021. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekünk van egy kollégánk, akit senki magánélete nem érdekel, és mindig tereli a témát, ha elkezd valaki beszélni róla. Akkor neki mindenki bejön a cégnél? Amúgy nem, hanem a saját sikertelensége miatt (nagyon régóta szingli) nem vesz tudomást más szerelmi életéről. Értsd: fáj neki hallani bárki boldogságáról, mert neki ez a fajta öröm nem adatik meg. Például.
2021. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!