Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a "csúnyább"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a "csúnyább" barátnőnek vagy barátnak lenni?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólna a kérdésem, akik a barátaikhoz képest csúnyábbnak számítanak. Nem zavaró számotokra, hogy elmentek szórakozni, vagy programozni barátokkal, és mindig a barátnőtöket, barátotokat akarják felszedni, velük akarnak ismerkedni, őket hívják meg? Nem volt még belőle konfliktusotok, hogy a te kiszemeltednek ő tetszett vagy ilyesmi? Ez most azért jutott eszembe, mert a 3 fős tarsaságunkban most adódott egy konfliktus, hogy az egyik barátnőm kiszemeltjének a másik barátnőnk tetszik, és elég durván kifakadt, hogy megunta, hogy mindig ez történik, ő labdába se rúghat mellettünk, "merthogy a mi barátságunkban ő a csúnyábbik barátnő", köpni nyelni nem tudtam. Ami nekem nagyon durva volt, hogy képesek voltak egy pasin összekapni így, szerény véleményem szerint, egy barátság többet ér egy pasinál, ugyanakkor eszembe sem jutott soha, hogy köztünk most rangsort állítsak, hogy ki a legszebb, ki a legcsúnyább, stb. felvilágosított a kiakadt fél, hogy ez már most nem a pasiról szól, hanem maga a szitu, hogy mellettünk sosem éri sikerélmény szerelem és ismerkedés téren. Az is meglepett, hogy még mindig beszélget mindkettő a pasival, én biztos hagytam volna a pasit a barátságunk érdekében. Durván csalódtam bennük, mint a gyerekek azt csinálják perpillanat.

2021. aug. 28. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyenben részem pár éve, volt egy fiatal és szexi, nagyon feltűnő, karakteres barátnőm és nagyon rossz érzés volt vele pl vásárolgatni vagy beülni valahova. Az önbizalomnak iszonyú rosszat tesz. Most így 40 felett vagyok olyan önző, hogy a barátaim nálam kevésbé mutatósak vagy ugyanaz a kategória, mint én. Egy bombázóval nem fogok elmenni társaságba, csak hogy szarul érezzem magam.
2021. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez azért hülyeség, mert a férfiaknak alapvetően nem ugyanolyan nők az eseteik, más a célcsoportjuk (jó, persze, vannak a "röptében a legyet is" típusok, de nem érdemelnek szót).

Pl. a legjobb barátnőm vékonyabb, szőke, kis cicis, csajos... én teltebb, barna, bögyös-faros, komolyabb vagyok. Természetes, hogy nem ugyanazok a pasik buknak ránk, nincs közös metszet és engem ez nem zavar, mert engem nyilván azok a pasik érdekelnek, akik értékelnek is olyannak, amilyen vagyok. Ezért soha nem fogunk összeveszni pasikon, ha valakinek ő jön be, hadd vigye... :)


(Zárójel: fiatalabb koromban volt olyan "barátnőm", aki presztízskérdést csinált abból, hogy minden pasira ráhajtson, akiről tudta, hogy nekem bejönne. Na ő már nem a barátnőm...)

2021. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Számomra zavaró akkor is ha én vagyok a túlértékeltebb és akkor is ha én vagyok az alsópolcos (milyen találó kifejezés). Volt részem mindkettőben.
2021. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt benne részem. Amúgysem dugárzok az önbizalomtól - biztos ez is az oka, hogy nem tudtam megfelelően kezelni, de én eltavolodtam ezektől a lányoktól. Igaz, túl mély barátsag amúgysem volt, utólag pedig nem is a szepségükért, hanem a magamutogatásukért tetszettek a férfiaknak. Minden esetre ez egy kényes helyzet és a szenvedő félnek kell eldöntenie, hogy hogyan orvosolja.
2021. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy nálam alakulnak néha a dolgok:

Én vagyok a kevésbé derkoratív, de azért szép es szexi, de mindig a feltűnőbb bnőimre tapadnak, mindenféle kis csicska jöttment meg úton útfélen, de vmi murphy az egészben, hogy viszont amikor valodi helyes jókiállású férfiak, alfàk, vagy sikeres gazdag pasik jelennek meg, amik bőven ritkábbak, azok meg engem szúrnak ki maguknak valahogy.


A full extrás bnőim szakminkás 170 es tutyimutyikkal járnak, én meg alfákkal meg gazdagokkal.


Nálam valahogy így sül el.

2021. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"nem is a szepségükért, hanem a magamutogatásukért tetszettek a férfiaknak. "

Ez szerintem is igy van.

Nem a szebbet nézik meg az fogja meg őket hanem csak a feltűnőbb.

Aki élénkebb színeskben van, vagx kontúrosabb a haja, sminkje, kirakja a bögyeit stb

Ha a szebb ez mellett nem vesz fel élénk színeket stb akk nem ő tűnik fel.

5.voltam

2021. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
5/6-os válaszoló provokáló férfi valszeg (full extrás, bögy* ilyen szavakat nem használnak nők, plusz az egészen érződik)
2021. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

azert nem mindegy, hogy az egyik baratno gyonyoru es mellette a full atlagos csaj szamit ‘csunyabbnak’ vagy konkretan van egy csunya illeto.

elobbi esetben, akinek helyen van az onbizalma es tisztaban van magaval, azt nem fogja zavarni, hogy x baratnoje nala szebb, mert tulajdonkeppen az nem von le az o ertekebol. ha valaki pedig konkretan csunya, annak szep baratno nelkul is van eleg baja.


en pl. egyaltalan nem vagyok csunya, sot, megis valahogy minden baratnom nagyon szep (szinte), de engem nem zavar, mert tudom, hogy hiaba ok a babaarcu tokeletes szepsegek, en kulonleges vagyok mellettuk a magassagommal, stilusommal, arcommal, hajammal.. tehat ok mondjuk mindig az ilyen tipikus macsos szepfiuknak jonnek be, akiket en nem erdeklek, de ezt nem is banom, mert en meg az ‘erdekesebb’, eredetibb sracoknak jottem be mindig, akiket nem hozott lazba a babaarc onmagaban.

szoval mindenki megtalalta mindig a maganak valot, szerencsere minden baratnommel homlokegyenest mas izlesubk van pasik teren, ugyhogy ebbol sosem volt vita.


mas lenne a helyzet, ha en is kifejezetten csunya lennek. de mint irtam, a csunya ember onbizalma altalaban szep baratok nelkul is padlon van.

2021. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

7.Ne haragudj de en nem becézgetem a bnoim melleit. Amikor kiteszik en azt ugy értékelem hogy a bogyeiket csecseiket mutogatják.

5-6.voltam

2021. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

De zavaró hogy egy jó barátom nem mond semmit és mennek oda a nők hozzá, nekem meg le kell a bugyit dumálni róluk.

Mondjuk én már idősebb vagyok O nem tudott megállapodni én meg igen, így kérdés hogy cserélnek e vele így visszatekintve. De szerintem nem.

2021. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!