Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtátok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MartineZZ18 kérdése:

Hogyan fogadtátok, amikor a barátod/barátnőd el mondta, hogy már szexelt előtted valakivel? Milyen érzés volt ,hogy reagáltál, meg tudtátok beszélni egymással?

Figyelt kérdés

Érdekel mások tapasztalata. Nekem ebben nem volt tapasztalatom (hála égnek), de ha lett volna, egyszerűen rosszul esik belegondolni abba, hogy a párom jól érezte magát előttem is valakivel. Úgy érzem, nem tudnám ezt elfogadni

Mi a véleményetek?



2021. aug. 4. 23:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Ezeket a gyermeteg kérdéseket miért nem a tini párkapcsolat témában teszitek fel? Hidd el, itt csak kifekszik tőle mindenki, az meg neked sem jó.
2021. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon csodálkoznék, ha nem lett volna előttem senkivel, mert jóval elmúltunk 16 évesek. Nem kellet megbeszélni, teljesen természetes.

Hány évesek vagytok, mióta együtt?

2021. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Vicces kérdés. És amikor összejön két elvált 40 körüli ember, akkor mi a szitu?
2021. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Basszus, 25 évesek voltunk, mikor összejöttünk. Eléggé csodálkoztam volna, ha még szűz lett volna... Szóval nem esett sehogy. Volt élete előttem, ahogy nekem is. Totál semleges.
2021. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Ez a felnőtt rovat.
2021. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
A párommal 32 évesen jöttem össze, ő akkor 43 volt, szerinted mindketten szüzek voltunk? 😂
2021. aug. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Amikor meg szuz voltam, gondolatban mar szaz masikkal szexeltem, a ferjem mellett ulve a kocsiban meg azt kepzelem, ahogy a pincerrel szexelek egy raktarban.

Mi a tanulsag? Olyasmi zavar, ami nem erint teged, amirol nem kellene tudnod, ami nincs hatassal arra, hogy mit erez.

2021. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A saját nyomorult érzetedet generálod ember!
2021. aug. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy mondom hogy nekem is volt régen ezzel problémám, ha szereted a lányt/bejön akkor mit érdekel? Persze volt mással is, de most veled akar lenni és veled akarja jól érezni magát, ha pedig attól tartasz valamelyik előtted lévő jobb volt akkor meg tessék szexistenné válni.
2021. aug. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy probléma, ha valaki nem tudja elfogadni a valóságot.


Marad a 14-16 éves korosztály, ami az idő múlásával egyre nagyobb probléma lesz.


Van persze 20 sőt 30 fölött is, de valahogy nem ismerkedési kérdés ez.

2021. aug. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!