Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a "csúnyább"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a "csúnyább" barátnőnek vagy barátnak lenni?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólna a kérdésem, akik a barátaikhoz képest csúnyábbnak számítanak. Nem zavaró számotokra, hogy elmentek szórakozni, vagy programozni barátokkal, és mindig a barátnőtöket, barátotokat akarják felszedni, velük akarnak ismerkedni, őket hívják meg? Nem volt még belőle konfliktusotok, hogy a te kiszemeltednek ő tetszett vagy ilyesmi? Ez most azért jutott eszembe, mert a 3 fős tarsaságunkban most adódott egy konfliktus, hogy az egyik barátnőm kiszemeltjének a másik barátnőnk tetszik, és elég durván kifakadt, hogy megunta, hogy mindig ez történik, ő labdába se rúghat mellettünk, "merthogy a mi barátságunkban ő a csúnyábbik barátnő", köpni nyelni nem tudtam. Ami nekem nagyon durva volt, hogy képesek voltak egy pasin összekapni így, szerény véleményem szerint, egy barátság többet ér egy pasinál, ugyanakkor eszembe sem jutott soha, hogy köztünk most rangsort állítsak, hogy ki a legszebb, ki a legcsúnyább, stb. felvilágosított a kiakadt fél, hogy ez már most nem a pasiról szól, hanem maga a szitu, hogy mellettünk sosem éri sikerélmény szerelem és ismerkedés téren. Az is meglepett, hogy még mindig beszélget mindkettő a pasival, én biztos hagytam volna a pasit a barátságunk érdekében. Durván csalódtam bennük, mint a gyerekek azt csinálják perpillanat.

2021. aug. 28. 12:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%
Volt ilyen szuper szexi barátnőm. Mentünk bulizni, én unatkoztam, körülötte meg végig legyeskedtek a pasik. Most közel a 40-hez járunk, nekem 15 éve komoly párkapcsolatom van, ő meg ugyanúgy jár faxról faxra.
2021. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mint most kiderült, csúnya dolgok vannak még itt a háttérben, egyiket sem sajnálom.
2021. aug. 28. 13:54
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

11.


Nagy barátság lehetett ha így beszélsz róla. XD

2021. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
11-es vagyok. Valóban nem volt olyan nagy barátság. Gimi után kicsit elszállt az agya a csajnak.
2021. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%

1.


Tehát olyannal nem barátkozol aki szerinted jobban néz ki nálad? Elég beteg...

2021. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

Én elszenvedő félként látom, hogy milyen ez: ők, azok akik elrángatják a barátnőt az ismerkedő férfi közeléből, és szintén ők azok, akik a buli végén egyedül duzzognak, mert a barinő végre bátorra ita magát és nem hagyja befolyásolni.

Na jó, ez nem csak a csúnyákkal esik meg, de ők többet csinálják.

2021. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam egy ideig egy nálam objektíven sokkal szebb lány barátnője - mit ne mondjak, rosszul esett, hogy amikor felbukkantunk ketten valahol, mindig csak vele foglalkoztak a srácok, engem meg lesz...tak... és ez nemcsak ismerkedésnél volt így, hanem pl. az osztályban is... ha én kérdeztem vmit a társaságtól, nem válaszoltak, ha én kértem meg vkit kedvesen, hogy tegye arrébb a székét, mert nem tudok bemenni, lesz...ta - amikor a barátnőm böffentett oda, hogy "menjé' már arrébb!", azonnal, hajbókolva.

De el tudtam különíteni a "dühömet" és a "csalódottságomat", és nem a barátnőmra voltam emiatt mérges, mert ő erről nem tehetett; hanem a srácokra voltam inkább dühös, hogy attól függetlenül, hogy nem vonzódnak hozzám, azért emberszámba vehetnének. Ismerkedésnél meg csak magamra meg a helyzetre voltam csalódott, mert azt nem vártam el, hogy tetsszem bárkinek is.


Ma már nem vagyunk barátok, mert pár év múlva elég rossz irányba változott és elég rossz társaságba keveredett (mindent mutatva pózolt kamu gengszterrapperek mellett a neten, backstage-ben, öltözőben, az a típus lett).

2021. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
17-es, ez tényleg megfigyelhető jelenség és sokat elmond az átlag "férfiak" természetéről.
2021. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

18.


Ja mert fordítva nem így van mi? :DDD

2021. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
19: azért ilyen szinten nem... mert a nőktől meg elvárja a társadalom a kedvességet, udvariasságot. Ha megcsinálna egy nő egy ilyet, hogy egy osztálytársa kérdez vmit, és oda sem bagóz, vagy nem hajlandó a székét arrébb tenni, akkor max. akkor nincs elkönyvelve hisztis k...nak az osztályközösség egésze által, ha ő legmenőbb csaj az osztályban vagy a legszebb. A fiúktól "áh, ez annyira nem gáz".
2021. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!