Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért megharagudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megharagudnátok a párotokra?

Figyelt kérdés
Összevesztem azon vele, hogy ő semmilyen közös programot nem akar velem, de aztán végül úgy érzem nagy nehezen elvitt valahova. Aztán mikor ott voltunk, akkor meg azt mondta, ha rendesen viselkedek akkor nem fog velem szakítani, mert eddig elég szemtelen voltam vele szemben. Csináltunk képeket, akkor meg azt mondta ne mosolyogjak rajta. Eddig nem volt problémája ezzel. Szerinte a legtöbb dologban neki van igaza. Azt mondja anyagilag sokba vagyok neki, ezért felemlíti sokszor, hogy nekem egy gazdagabb pasi kellene. Ilyenkor megkérdezem szakítsunk, akkor már mondja, hogy ő sose hagyna el engem.
2021. aug. 28. 12:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg ha megemlítem a szakítást, akkor mondja hogy többet sírnék én utána, vagy hogy lenne szívem vele szakítani, mikor neki nem lenne szíve engem otthagyni.
2021. aug. 28. 12:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan menekülj! Így indulnak a bántalmazó kapcsolatok!
2021. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy manipulátor, akit messziről lene kerülnie a nőknek.

Neked komolyan csak az fordul meg a fejedben, hogy mérges legyél e? Tisztában vagy vele, hogy gyakorlatilag aláássa az önbizalmad és kedvére irányít?

Az lenne a minimum, hogy erőt veszel magadon és kidobod.

2021. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Csóró.nem akar nőkre költeni.
2021. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy paraszt, nincs miről beszélni!...
2021. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Amúgy meg nem említeni kell a szakítást, hanem meg is tenni!

2021. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

Te hibbant vagy Kérdező, legalább a GyK népét ne fáraszd a százezredik ugyanilyen kérdéseddel.

Már a fogalmazásodból látszik, hogy te vagy az a kettyós liba akit akkor jegyeznek el, ha szépen viselkedik.

Viselkedj akkor szépen és menj hozzá, csak minket hagyj már békén a fenébe.

2021. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem haragudnék meg, csak szakítanék, ha egy olyan kapcsolatban lennék, amit már tényleg felismerhető módon a sokadik kérdésedben jellemeztél.


Többféle, és elég mély oka lehet annak, hogy felismered, hogy valami nincsen rendben, de mégsem tudsz, vagy nem akarsz kilépni egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatból.


Szerintem érdemes lenne terápiás segítséget igénybe venned, ha szeretnél magadon, az egészséges önbecsüléseden és önbizalmadon dolgozni, és szeretnél egyszer egy kölcsönös szereteten és tiszteleten alapuló kapcsolatot, amiben nem lehúz, lenyom a másik, hanem kölcsönösen erősítitek, építitek és támogatjátok egymást.

2021. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező: Mindent egybevetve mondom. Ha mondja hogy jobban sírnál te utána, legyen arra a válaszod: "Egy ideig talán. De vigasztalna a tudat, hogy bárhol találok hozzád hasonló szánalmas bohócot." Utána szakíts, és ha a legközelebbi is bejátssza ezt, azt is dobjad - amíg olyanra nem találsz aki megbecsül.
2021. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!