Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megharagudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok a párotokra ha elmenne tőletek mert "fáradt, és reggel korán kel" de közben a haverjaival bulizik?

Figyelt kérdés

A párommal nem költöztünk még össze, csak egymasnál szoktunk aludni. A tegnap átjött és én nagyon szerettem volna hogy itt aludjon vagy legalabb még egy órát maradjon nálam (22 ora volt) de azt mondta nekem nagyon faradt és reggel 6-kor kel értsem meg hogy otthon szeretne aludni. Én megértettem, mondtam menjen nyugodtan a lényeg hogy kipihenje magát. Egy óra múlva felhívtam, hogy haza ért-e és minden rendben van (szoktuk egymást este) erre hallom hogy a haverjai nevetnek meg szórakoznak a háttérben. Nem becsapott, tényleg haza indult csak összefutott velük, azt mondta nem marad sokat,igy nem colt bajom vele de ma kiderült hogy nagyon későn ment haza.

Az bánt hogy nálam nem szeretett volna maradni egy órát pluszba de a haverjaival 5 órát töltött az éjszaka. Ha szóvá teszem neki kiakad hogy hisztis vagyok és hogy pórázon tartom, pedig nem tiltottam meg neki hogy menjen, csak szerintem Vasárnap este ha korán kelnem kéne hajnalig bulizzon, főleg ha faradt. Ilyenkor mar nem baj hogy nem Piheni ki magát csak ha velem kell legyen?


2018. júl. 30. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

én is ilyen voltam, jó párszor volt rá példa hogy inkább haveroztam és nem a barátnőmmel töltöttem az időt, aztán utána mindig megvolt a vita.

gondolom fiatalok vagytok még, én 20-25 között csináltam ezt.

aztán ahogy "öregedtem" kezdtem megbecsülni az együtt töltött értékes időt (akkor már másik barátnővel) és inkább voltam a szerelmemmel mint a haverokkal.

2018. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bunkóság, vagyis nem őszinte, nekem váló ok lenne...
2018. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megharagudnék.
2018. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem örülnék az biztos....
2018. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Csak többet nem kellene jönnie. Nem szeretem azt, aki nem tisztel, és nem nézem el, hogy átvernek. Nem bántana, csak ilyen embereket nem tűrök el az életemben.


Te miért is választod azt, hogy megalázod saját magad???


Nem kell szóvátenni semmit, csak megtanulni azt, hogy jogod van a tisztelethez, őszinteséghez és ez nem kiváltság, hanem ALAP! Ébresztő, kislány!


N34

2018. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Hozzád fáradt csak,ennyi nincs mit ragozni,bunko,te meg benyeled lesz még rosszabb is,nálam az ilyen lapát..
2018. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Férfiként mondom, hogy az ilyen fiúcskák nem gondolják komolyan, ne tervezz vele hosszú távra..
2018. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem örülsz annak, hogy ideje korán megmutatkozik mennyit érsz a számára, és milyen ember is valójában a nagy szavak mögött? Örülj neki, hogy kiderül, és mennél gyorsabban, annál jobb. Vond le a tanulságot, és elegánsan lépj tovább, mert egy szót sem érdemel többet ez az illető.
2018. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Azért lennék baromi pipa, mert a pofám a hazudik. Nyugodtan menjen bulizni, ha arra van igénye, csak akkor azt mondja már.

32/f

2018. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok a helyedben,nem ismerem ezen kívül a barátodat,ezért nem merem tanácsolni,hogy szak8ts vele.

Viszont én szakítottam ilyesmiért már...és nagyon nem bántam meg. Az exem 3 hónapot külföldön töltött,az első nap,mikor itthon volt,munkám végeztével rohantam,hogy végre láthassam. Töltött velem egy órát,majd közölte,hogy mennie kell,segít az egyik haverjának. Megkérdeztem,hogy de azért együtt alszunk-e ( 3 hónap után először)..erre mondta,hogy ő inkább már nem jönne vissza, mert hulla fáradt..:O még benyeltem,mert nem vagyok a főnöke..de k*va szarul esett és gyanus is volt hogy ennyi idő után 1 órát szán rám.

Lényeg a lényeg..tudod mi volt? Aznap éjjel csatak részegre itta magát, aztán közölte,hogy kanbuli volt. Nem értette,hogy nem az a bajom,hogy buli volt meg hogy nem lehettem ott..hanem hogy a szemembe hazudott és lepattintott. Holott sosem hisztiztem,ha bulizni ment,én is mentem a barátnőimmel. Ekkor én szakítottam vele,mert úgy éreztem,hogy nagyon sunyi dolog volt. Tudtam,hogy valami megváltozott. Rá 2 hétre már mással volt...:D Szóval megvolt az oka,hogy így lepattintott. Viszont utólag örülök,hogy számomra úgy ért véget a dolog,hogy meg tudtam őrizni a tartásomat és nem csinált belőlem nagyobb hülyét.


Nem azt mondom,hogy nálatok ez van..de tanulságos dolog figyelni,hogy a másik mit és hogy cselekszik. Az mindent elárul...

2018. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!