Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok a párotokra emiatt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már egy ideje próbálkozik nálam. Nem ismerem túl jól, és van is pasim, szóval mindig lerázom. Mostanság külföldön van, de a nyárra haza fog jönni. Tudja, hol dolgozom, és ott tervez "meglátogatni". A pasim biztosan nem örül majd, ha személyesen jön oda hozzám a srác, de egy boltban dolgozom, és nem zavarhatom el a vevőket... Én mindig elutasítom a srácot, de nem adja fel. Azzal meg nem tudok mit kezdeni, hogyha a munkahelyemre jön. A pasim is emberekkel dolgozik, mégsem hisztizek, ha női ügyfele van, bárki is az.

2017. jún. 16. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem érdekelne, letiltanád. Nekem is volt ilyen, akitől nem akartam semmit, ő meg írogatott, letiltottam, és nem lett belőle gond.

Ha meg odajönne, megkérdezném hivatalosan, hogy miben segíthetek, a személyes kérdéseket, megjegyzéseket meg ignorálnám.

2017. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Odaállnék nyíltan a srác elé és közölném vele, hogy NE látogasson meg, ne keressen, hagyjon békén. Olyan nincs hogy valakit nem lehet elküldeni eredményesen. Csak olyan van, hogy élvezed és nem akarod elküldeni. N33
2017. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
Mondd meg, hogy a NEM az NEM. És közöld hogy ha oda meri tolni a pofáját feljelented zaklatásért.
2017. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Te azert valahol titkon elvezed szerintem. Ha tenyleg annyira idegesitene, letiltottad volna mar.
2017. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zaklatásért is fel lehet jelenteni valakit.
2017. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem látogatnak meg férfiak a munkahelyemen, pedig van olyan, aki ott megtalálna, ha akarna. Ezt neked kell elintézned.
2017. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!