Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összebújva/ölelkezve alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújva/ölelkezve alszotok a párotokkal, vagy inkább elfordulva, egy kis teret hagyva?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Összebújva/ölelkezve.... aludnék vele, ha lenne.
2021. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Háttal vagyok, de odabújok :)


Általában átölel, de később alvás közben elhúzódik, mert melege lesz (nem hibáztatom, egy sétáló mini hőerőmű vagyok :D)


Néha meg mindketten háttal fekszünk egymásnak, összeérintve a hátunkat és/vagy fenekünket, hogy azért legyen kontakt :D

2021. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Ő elfordul es max átolehetem. Ami nekem fura en mint nő ő meg mint valami termonátor.

Aztan altalaban elfordulok. De van valami kontakt.

De megesett már hogy inkabb lelépek éjszaka. Nagyon nehezen jövök ebbe bele. De az meg neki nem jo. És szóvá teszi.

2021. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Egymás tükre vagyunk, nem tudunk azon az oldalon aludni, ahogy jó lenne az összebújás.

Jah és a térfél csere se működik, egyikünk se tud a másik helyén aludni.

2021. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Háttal.

1.: mert reggelre büdös lesz a szám. Nem szeretnék így rálehelni.

2.: mert horkolok. De nem gyengén. Elsősorban, ha háton alszok, ritkán oldalt is. Jobb, ha nem az arcába röfögök bele. Így is van, hogy éjszaka ébreszt mert "kicsit hangos lettem".

2021. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 harebell ***** válasza:
89%
Összebújva alszunk el, aztán az éjszaka során párszor helyzetet váltunk, de mindig van valami kontakt, ha más nem a hátunk összeér.
2021. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésre válaszoltam.

3.

2021. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Külön szobában alszunk, együtt nem tudunk (ő horkol, én szarul alszom, ébresztgetem, hogy ne horkoljon, ezért ő sem alszik, borzasztó 😄). Semmit sem rontott a házasságunkon, sőt…
2021. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Összebújva alszunk
2021. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Saját ágyban alszom , mert sok helyet foglalok és besülök mellette. 27N
2021. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!