Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összebújva/ölelkezve alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújva/ölelkezve alszotok a párotokkal, vagy inkább elfordulva, egy kis teret hagyva?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Összebújva kezdjük, de reggelre általában össze - vissza fetrengünk minimális átfedésben egymással.
2021. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Hátat fordítva egymásnak,én az ágy egyik szélén ő a másik szélén.
2021. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Külön ágyon 😃

(számomra az alvás szent és sérthetetlen dolog, mégcsak a takarómhoz, párnámhoz sem érhet senki!)

2021. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi mindig együtt alszunk :) A mellkasára hajtom a fejemet és átölelem ahol tudom, ő meg a fejemet simogatja. Vagy kis-nagy kifliben a karjára egy párna és azon a fejem, fogjuk egymás kezét. Ha éjjel felébredek, általában az utóbbiban vagyunk, ilyenkor hozzábújok újra. Reggelente mindig derékfájásra ébredünk mindketten, de 5 perces masszírozás aztán el is múlt, ennyiért nem adjuk fel az együtt alvást!! :D Ő horkol, én viszont alszom mint a bunda, úgyhogy nem izgat XD 21L (6 éve együtt :) )
2021. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Háttal vagyunk egymásnak, de összeér a testünk. Próbáltunk mi ölelkezve aludni, de egyszerűen nem jött be, ez csak a filmekben néz ki jól. 10 perc után kényelmetlen volt, melegünk volt, szóval felhagytunk ezzel. Jobb kényelmesen aludni.
2021. aug. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Ő balra, én meg jobbra. :D

Néha amikor ölelkezve volt, elzsibbadtunk, össze izzadtunk, bezártság érzésem lett... Jó ez így ahogy van. Mindenki van magának este az ágyban. Ő amúgy is állandóan pörög. Lehúzgálja a lepedőt, is össze vissza van az ő térfelén, összegöngyöli reggelre. Párnáról lehúzza a huzatot álmában. Persze én csinálom meg utána rendesen...

Úgyhogy nekem az számít, hogy ébren törődjünk egymással. Meg ne forogjon má annyit álmában, mert ez má borzasztó amit leművel néha.

2021. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!