Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire számít nektek, hogy egy pasi mennyit keres havonta?

Figyelt kérdés

Akar komoly, akar szex kapcsolatban, van ennek jelentősége?

Vagy irhattok konkret osszeget is, hogy mi számít jónak.


2021. aug. 28. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem számít, az számít hogy legyen munkahelye és tudjon megélni belőle.
2021. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Határtalanul leszarom mennyit keres egy pasi.

Lényeg, hogy ne legyen ingyenélő.

2021. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Jaj az ilyen kérdések alatt nagy lepontozás szokott menni, de én leírom őszintén, hogy számomra fontos, hogy milyen munkája van egy férfinak, ill milyen anyagi helyzete. Mivel én se keresek rosszul és elég gazdag családból is jövök, fontos hogy legalább ilyen anyagi helyzetben lévő férfival kössem össze az életem, így együtt tudunk majd építkezni stb, nem lesz feszültség ebből. Meg egyébként is az olyan férfiak vonzanak, akik céltudatosak, kitartóak, intelligensek, ők pedig általában nem is keresnek rosszul.

Szexkapcsolatnál ez nem annyira fontos tényező, hisz nem lesz közös kassza, közös jövő stb, tehát túl sok jelentősége nincs annak, hogy mennyit keres. Viszont emberileg a fenti tulajdonságok még ugyanúgy vonzanak, szóval szexre se nagyon találkozok már olyannal, aki ilyen tutymuty nem tudja mit kezdjen az életével, esetleg még alkoholista vagy drogos is stb tehát nálam szexkapcsolatnál is fontos a személyiség, nem a külső alapján ismerkedem ilyenkor sem

2021. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Keressen annyit, hogy egyedül is meg tudjon élni belőle, azaz ne én tartsam el (ez rám is vonatkozik természetesen)


A többi nem számít, nincsenek nagy igényeim (merdzsó, béjemvé, ahogy azt itt a többség hiszi)

2021. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Párkapcsolatban nekem az egyik legfontosabb a vonzalom után. Lehet lehúzni, de nekem nem mindegy, milyen életet fogunk élni.
2021. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Csak olyannal jönnék össze, akinek szingliként is van magához való esze és nem a hülyeségen jár az agya. Ebből adódóan egy önálló élethez szükséges anyagi háttér muszáj.


Nem kell, hogy rám költsön egy fillérrel többet is, mint amennyit én rá. De azt tudni kell, hogy szeretek ajándékozni és eljárkálni, szóval ha velem együtt akar élni meg kell szoknia, hogy tesz pénzt a kapcsolatba, élményekre és kedvességekre szán pénzt, ahogy én is.


Szóval senkit nem fogok kihasználni, de egy garasoskodóval nem lennék. Van egy szint, ami alá már nem megyek. A saját szintem

2021. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Sokadik nettós kérdés

Konkrétumot nem fogunk neked tudni mondani , ergo választ sose fogsz kapni az ilyen kérdéseire


Ezek jönnek le rólad:

- anyagias vagy ( és keveset keresel )

- fusztràl a tèma


Csak azt nem értem , ha ennyit kérdezel csak ezzel kapcsolatban , mi vàltja ki nàlad ezt? Volt valami nő aki ezèrt dobott?

2021. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem tudom. Mikor a férjemet megismertem és összejöttünk, konkrétan diákmunkai voltak csak, fogalmam sincs mennyit keresett. Nem kérdeztem.

Általánosságban annyi azért elvárható, hogy ha összeköltözésig jutunk, legyen elég megélhetésre, megtakarításra.

Anno mindketten kb 100 ezer nettóval kezdtünk, mikor 1 év kapcsolat után befejeztük a sulit, dolgozni kezdtünk és hozzám költözött. Most 10 év együttélés után ő netto 255 ezret keres, én 150-et. Határozottan Nem vagyunk gazdagok, de megélünk, megtakarítunk, és futja bizonyos keretek közt szórakozásra is.

2021. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az a fontos, hogy többet keressen nálam, mindegy mennyivel(bár ha gyereket is szeretnének, akkor legalább egy százassal többet). Én most nettó 330-at keresek.
2021. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A nők a korukat is leírhatták volna. Én pl 27 éves vagyok és az 22-25 körüli nők véleménye érdekel első sorban. Nem vagyok gazdag, mert még csak pályakezdő vagyok, illetve a családom sem gazdag, viszont nagyon is piacképes szakmám van, amivel mostanában kezdek sokat keresni és még rengeteg pénzre van vele lehetőségem. Ez így pl érdekel megfelel-e egy olyan nőnek, mint pl a 3-as válaszoló, vagy azt, ha csóró családból jövök sehogy sem lehet leküzdeni, kivéve ha szó szerint minimum százmilliomossá válok.
2021. aug. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!