Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik a legfontosabb belső tulajdonságok számotokra egy férfiban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Tisztesség, intelligencia, humorérzék.
2021. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon magas szintű ÉRZELMI és értelmi intelligencia.

Kiegyensúlyozottság minden szinten.

Egészséges énkép.

Tudati, érzelmi és ösztönös szinten is zökkenőmentes, harmonikus viszonyban legyen saját magával és a külvilággal.

2021. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Intelligencia, érzelmesség, becsület, szelídség, humor


Nagyon sokszor az ilyen kérdések alatt megjelennek pasik, akik elkezdenek vergődni, hogy bennük megvan az összes tulajdonság, amit írnak itt a nők, mégsincs barátnőjük soha, mert "a jóképű kell".

Nekik már előre üzenném, hogy egy rakás jóképű, vonzó férfiban is megvannak.

Másrészt pedig a nagy részetek csak képzeli magáról, hogy ilyen. :)

Remélem, megelőzöm az önigazoló, unalmas maszlagotokat.

2021. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
#3 "Nekik már előre üzenném, hogy egy rakás jóképű, vonzó férfiban is megvannak" Ezzel a mondatoddal írtad le a lényeget. Hiába ilyen valaki belsőre, ha nem néz ki elég jól. Nemtől függetlenül igaz, hogy kell a jó külső. Az ember felszínes faj, mindenből a szép kell. És ez igaz a párkapcsolatokra is.
2021. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Miért lettem lepontozva? Mi nem igaz abban, amit írtam?
2021. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem felszínes az, aki a belső tulajdonságok mellett fizikailag is vonzódni szeretne a párjához.

Sokkal több igényem volt mindig is a belsőt illetően, mint külsőre. Mindig úgy szerettem volna párt találni, hogy legyen benne erősen a pakliban, hogy sírig fog tartani. Ennek megfelelően olyan belső értékeket kerestem a másikban, amik előrevetíthetik, hogy minden bajban ki fogunk tartani egymás mellett, hűségesek legyünk egymáshoz, együtt tudunk működni az életben, és tényleg ne egy kellemetlen kompromisszumözön legyen a kapcsolat (minden kapcsolatban kellenek kompromisszumok, csak nem mindegy, hogy mennyi), hanem tényleg az legyen az, ami teljessé teszi az életem, hozzáad ahhoz, és én is az övéhez, nem csak egy újabb stesszfaktor.

Dönthettem volna úgy, hogy én továbblépek a "felszínességen", és ha meglátom a belső értékeket valakiben, akkor összejövök annak ellenére is vele, hogy külsőre nem tetszik. De hiába, azt nem tudom irányítani, hogy nem nedvesedek be rá, egyáltalán nem tetszik. Ezt pedig egy életen át elviselni baromira nem jó dolog. Volt olyan párom, aki nem tetszett külsőre (pár hónap után kiderült, hogy belsőre sem olyan, mint gondoltam, de ez mellékes), és engem mérhetetlenül frusztrálttá tett, hogy képtelen vagyok hozzá vonzódni.


Csak akkor felszínes az ember, ha csak tökéletes külsejű emberrel hajlandó leállni és/vagy ha semmi más érték nem szempont, hanem csak megáll a jó külsőnél, és mind1, ha mellé a másik egy utolsó féreg.


Van párom, nagyon vonzódom hozzá, tudok szinte gyönyörködni az arcában, pedig nagyon nem friss kapcsolat már, viszont van egy rakás másik nő, akinek meg nem az esete, nem mozgat meg benne semmit.

Nekem is van olyan, hogy más élete szerelme nekem egyáltalán nem tetszik és kb. annyira vonzana az ágyban mint egy darab kavics.

A legtöbb embernek amúgy sem tökéletes külsejű ember kell, hanem az, hogy azért megfogja benne valami.

2021. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Az ember mint faj felszínes.mindenből a szebb kell. A művészet is erről szól. Miért tetszik egy festmény, virág, stb? Mert szép. Hiába pontoz le a sok 0 IQ alatti ember, mindenki a szebbet választaná. Mindegy miről van szó. Ruhát is ez alapján vesz az ember, hogy melyik tetszik. Más szóval melyik a szebb szerinte. De gondolom a sok lepontozó gyökér mindenből számára rondát választ :D
2021. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: "Ruhát is ez alapján vesz az ember, hogy melyik tetszik."


Nálam a kényelem a fő szempont, meg az, hogy ELFOGADHATÓAN nézzen ki (ne úgy, mintha éppen a kukából bújtam volna elő), nem az, hogy "jól" (bármit is jelentsen ez), mivel utálom, ha megnéznek. Egy 50 éves nő.

2021. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 voltam, ja, és még egy szempont, ami ruha / cipő vásárlásnál szintén előbbre való nálam a szépségnél: TARTÓSSÁG.
2021. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7: "A művészet is erről szól. Miért tetszik egy festmény, virág, stb? Mert szép."


Ez a NEM ALKALMAZOTT művészeteknél (tehát ami NEM formatervezés vagy pl. köztéri szobor) már a XX. században SEM volt igaz.

2021. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!