Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van párkapcsolatom is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párkapcsolatom is miért félek attól hogy megint egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megrémiszt annak a gondolta, hogy akár szakíthatnak is velem, ezt a múltban már meg is tették velem egy párszor. Ilyenkor mikor egyedül vagyok, tökre utálom más boldogságát nézni, nem egyszer irigykedtem is. Nem egy álomnő vagyok, akinek még egy félrelépést is megbocsátanának, habár én sose csaltam meg senkit, mindig becsületes voltam, de úgy se értékeltek. Attól félek ha mindent megkap tőlem a barátom akkor elhagy, meg fog unni. Ugyanis eddig az exeim mindent megkaptak tőlem, még sem voltam elég jó, így eldöntöttem többet nem fogom kimutatni azt mennyire szerelmes vagyok.
2021. ápr. 3. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy
2021. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kötődési problémád lehet.


Hány éves vagy?

2021. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!