Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény 27 év korkülönbséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény 27 év korkülönbséges párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
20/L és 47/F
2021. szept. 1. 09:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem lesz a fiatalabb egyenlő partner. Lehet így élni, de nem párkapcsolat.
2021. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%
#11: ez hülyeség, semmi nem támasztja alá.
2021. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%

A férfi ez alapján a saját lányát is megk*rná... Ugyanaz a kategória.


Az ilyen csajok meg egyszerűen nem veszik észre, hogy csak kihasználják őket... Undorító.

2021. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%

Van tapasztalatom idősebb férfiakkal, ezért sajnos el kell szomorítsalak, a többségnek igaza van. Sosem leszel egyenrangú fél, mindig le fognak nézni, komolytalannak gondolni (persze ezt az ügyesebbek nem érzékeltetik veled, de azért majd egy nagyobb vitánál vagy szakításnál odamondják hogy gyerek vagy még). Annyira más életszakaszban vagytok, hogy ez nagyon ki fog ütközni egy idő után. A szex persze ha ügyes a pasi, akkor csodálatos lehet, de az kevés egy kapcsolatboz. Én azt látom illetve tapasztaltam, hogy nem tisztelnek és általában csak az egójuk fényezi hogy egy ilyen fiatal naív csaj van mellettük, na meg jó mutogatni a haveroknak. Hidd el sok 40-50 körüli pasit ismerek, sok köztük még vagyonos is és rendszeresen vannak fiatal barátnőik. Ha jót akarsz magadnak, nem éled bele magad és tartod a távolságot érzelmileg. Az a baj ezekkel hogy nem csak magadat alázod majd meg, hanem a pasi egész ismerősi köre rajtad fog nevetni.

Én is kedvelem az idősebb férfiakat, de komolyra max 10 év korkülönbséget vállalnék be. Ezt is csak mert már én se vagyok olyan kislány. 20 évesen szerintem a 10 év is sok még. De te érzed, nem nekünk kell megmondani kivel legyél vagy sem, ha akarod akkor csináld, maximum csalódni fogsz és szar lesz, de gazdagodsz egy tapasztalattal.

24N

2021. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%

Közelről néztem végig nővérem és a pasija kapcsolatát, és annak halálát.

Kb 20 évvel ezelőtt ismerkedtek meg, tesóm volt 21, a pasi 50.

Gyerekük is született, majd a pasi beteg lett. Mozgáskorlátozottá vált. Nővérem takarította alóla a piszkot, etette, mosdatta, majd kb egy évvel ezelőtt eltemette

Lehet hogy pár alkalmas dugáshoz megfelelő, de ne menj bele ilyenbe. Legyen eszed.

2021. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%

Volt 26 évvel idősebb pasim. Imádtam. Nem a korkülönbség miatt lett vége, ha nem szakítottunk volna simán hozzámentem volna.

Azóta se találok olyat mint ő, a hozzám hasonló korúakban mindig csalódnom kell.

2021. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Mire gyereketek lesz a csavo mar reg alulrol fogja szagolni az ibolyat. Rovid tavon szorakozasra tokeletes, masra nem
2021. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
65%

Semmi értelme.

Van 2 ilyen kapcsolat is a környezetemben, aztán mindkét nő szeretőt tart, mert az öreg már se a szexre nem kíváncsi, se semmire.

Szerintem még pár év, aztán lelép mind a kettő egy másik férfival.

2021. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig mindenképpen működhet, ha nagy a szerelem.
2021. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%

Volt hasonló kapcsolatom. Nem a korkülönbség miatt lett vége, hanem mert ő egy olyan embertípus volt, akinek mindig kellett az új p.na :)

L

2021. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!