Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők egy része idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők egy része idősebb férfiakhoz miért vonzódik?

Figyelt kérdés

Most vegyük ki a kérdésből a sugar daddy-t vagy kifejezetten átlag feletti egzisztenciával rendelkező férfiakat kereső fiatal nőket, velük ne foglalkozzunk.


Azokkal a fiatal (mondjuk 18-25 éves) nőkre gondolok akik 40-50 éves férfiakkal vannak párkapcsolatban, de olyan férfiakkal akik teljesen átlagos egzisztenciával rendelkeznek, tehát nem gazdag, nem mondható rá hogy jómódú, tegyük fel van egy átlagos lakása( háza nincs) és egy teljesen átlagos használt autója és mondjuk megkeresi a magyar átlagfizetést.


Ebben az esetben mi lehet a vonzalom oka?



2021. szept. 4. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Én 22 vagyok,de mindig az idősebbek vonzottak.

Ők már tapasztaltak,lehet velük tervezni ha úgy van.

Sokat lehet tanulni még tőlük korukból adódva,arról nem beszélve,hogy nem merül ki a témájuk a kocsmatúra,a szokásos Facebook,Instagram,meg egyéb értelmetlen hülyeségekben.

Egy átlag huszonéves srác éretlen,sok esetben csak céltalanul tengődnek,és nem tudják még tisztelni a nőket.

Ha valaki komolyban gondolkodik,velük ez elképzelhetetlen. 22/N

2021. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, 43 éves férfival jöttem össze... nem bántam meg, jó a sz€x, jól bánik velem, nem házicselédnek tekint, terelgeti az életem” hogy nekem a legjobb legyen, támogat mindenben, amit el akarok érni, a tenyerén hordoz, tudnék vele családot alapítani, mivel egzisztenciálisan toppon van, fiatallal nem tudnék tervezni” vagy csak nyomorogva..

és én fiatal anyuka szeretnék lenni..

nincs tabu” téma”, mindent megért még így is hogy fiatal vagyok” más korszakban.. egyenrangú félként kezel, és sokat tanulok tőle hála a tapasztalatának..

2021. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem talál a korosztályában FÉRFIT! Ecset haj, vádlin feszülős-bokavillantós nadrág, hosszított póló. És a tök csirák a szüleim én meg ganxta vagyok duma. Folytassam vagy már érted? 25L
2021. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

# 12


de te 20 évesen hogy-hogy nem látsz undorító, vén lepukkant öregembernek egy 43 éves férfit?


A legtöbb 20 éves nőnek ez a véleménye.


Vagy leküzdöd az undorod a jó egzisztencia miatt? Nem gond csak érdekel hogy le kell küzdened undort?


Szóval ha lenne neki egy pontosan ugyanilyen de 15 évvel fiatalabb változata, lecserélnéd rá?

2021. szept. 5. 12:54
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem #12 vok.

De 43 évesen hol lepukkant egy pasi?

Ebben a korban kb a legférfiasabb.

Már nem csak pelyhedzik, de még nem szottyadt.

Na meg ilyenkor már van öltözködési stílusuk. Nem csak a pamacs haj, meg a cica naci!

2021. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

12# kommentelő vagyok,😅

Nem látom lepukkant öregembernek mivel nem az, nincs sör hasa, (lapos..) jól öltözködik, haja/arcszőrzete rendben.. meg úgy mindene mivel igényes magára. Nincs undor bennem egyáltalán, vonzó számomra, 32-35nek szokták maximum nézni... annyira fiatalos.

Ha lenne egy 15 évvel fiatalabb változata? Valószínűleg nem cserélném le, mivel agyilag nem ezen a szinten lenne.

2021. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!