Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ezek szerint buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ezek szerint buta?

Figyelt kérdés
Nagyon régen volt beteg, de ma lement a háziorvoshoz és mesélte, hogy be kellett írni egy gépbe a taj számát, hogy tudják rendelésre jött. A gép mondta hangosan, hogy következő páciens XY következik, de nem tudta, hogy most be kell mennie a rendelőbe. Csak ült ott, tök új volt neki a helyzet, végül az asszisztens ment ki érte a váróban. Ezt elmesélte én meg fogtam a fejem, hogy milyen buta. Elnézést kért bent, hogy ő nem tudta hogy megy az új rendszer.
2021. szept. 6. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha az egesz életetkben nem tortenne semmi es ez nálatok téma meg nagy esemény amirol beszélni kell es még a gy ra is kiírni.
2021. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, de az a kérdés hogy buta-e?
2021. szept. 6. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem buta.


Ha kíváncsi vagy mennyire intelligens, töltess ki vele iq tesztet. Szerintem inkább csak szorong, nem mert benyitni, ezért hezitált.

2021. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a nem ideillő kérdés miatt de te miért vagy még életben?
2021. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi miatt még nem lesz buta, de inkább legyen az mint ennyire rosszindulatú, mint te. Jól beválasztott szerecsétlen..
2021. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

illetek egymàshoz:

Suta szituáció - suta kérdés

Ennyi biztos


De most ennyből mire kovetkeztessünk

2021. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Gép mondta? Ilyenről még nem hallottam. Én még ott tartok, hogy az asszisztens szólít, ha én jövök. Akkor én most buta vagyok?
2021. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy új helyzetbe került. Dönthetett, hogy a géphang alapján bemegy vagy nem megy be. Azt általános az, hogy nem rontunk be a rendelőbe, csak ha az asszisztens szólít. Lehet nem akart bunkó lenni, így nem ment be. De nem történt tragédia, jött az asszisztens, legközelebb már tudni fogja.

Te viszont elég nagy f_sz vagy.

2021. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem pont hozzadvalo. Ezt tekintheted dicseretnek meg kritikanak is.
2021. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha te annak látod akkor az.. a te szemedbe tuti..
2021. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!