Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan nővel, aki gyönyörű, igazán, nagyon, feltűnően szép, illetve intelligens, de..?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz természete van, sosem jó neki semmi, mindig beleköt valamibe, vagy mérges lesz rád, mert nem teljesítesz az általa elvárt szinten, illetve gyakran szidalmazna is ezért, néha kiabálna és elvárná, hogy a kedvére tegyél több dologban, mint házimunka és programok olyanok legyenek, amiket szeret. Tehát olyan személyiség, mint egy elkényeztetett hercegnő és egy domina keveréke, ugyanakkor bújós, szeretgetős, gondoskodó típus is, csak akkor mérges, ha nem teljesítesz jól..


Eltartani nem kell.


2021. szept. 6. 15:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Tehát elvárja, hogy odafigyelj rá és törődj vele, plusz ne legyél lusta here. Micsoda céda. Botrányos.
2021. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy járnék. Jézus mária. Kit érdekel, hogy szép? Még lenne mersze szidalmazni? Azért van önbecsülésem, meg létezik tisztelet, kölcsönösség. De valami lowlife incelnek biztos adná, hogy szétalázzák, egy punciért nekik ez semmi.
2021. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
40%
Ebből egyedül a "szidalmazás" kizáró ok, de a kérdés többi részét elnézve, annyira nem kell csodálkozni.
2021. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
66%

Egyedül a szidalmazás?

"Nagyon nehéz természete van, sosem jó neki semmi, mindig beleköt valamibe, vagy mérges lesz rád, néha kiabálna"

Hát ezek alapján egy mogorva házisárkány. Egész nap hallgathatnád, hogy picsog és okoskodik, meg ordibál.


"Tehát elvárja, hogy odafigyelj rá és törődj vele, plusz ne legyél lusta here"

Te nő válaszoló vagy? Direkt ignoráljátok azt, hogy egy elégedetlen cseszegetős a nő?

2021. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
27%
Én igen! Leírás alapján tökéletes nő. Szerintem minden azon múlik hogy kezeled őt. Figyelj oda jobban rá. Egyébként senki sem tökéletes. Ő sem, te sem!
2021. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
39%
Persze hogy járnék ilyen csajjal, imádom a domináns lányokat, persze csak akkor, ha őneki megfelel, hogy én meg kissé szubmisszív vagyok?
2021. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
43%
A pasik az ilyen nőket ertekelik. Akik becsicskulnak behodolnak meg lapát..
2021. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
Biztos hogy nem, önök legyen átlagos, de normális.
2021. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
önök - inkább 🙃🙂
2021. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy altala elvart szint? Koszi szepen, a szintemet majd en szabalyozom es ertekelem is, hogy megfeleltem-e onmagammal szemben tamasztott elvarasaimnak, vagy valtoztatnom kell. Ha nekiallna kitozkodni, mar nyitnam is ablakot a sarkanynak, hogy tovabb tudjon repulni, a langokat eregesse mashol.
2021. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!