Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan nővel, aki gyönyörű, igazán, nagyon, feltűnően szép, illetve intelligens, de..?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz természete van, sosem jó neki semmi, mindig beleköt valamibe, vagy mérges lesz rád, mert nem teljesítesz az általa elvárt szinten, illetve gyakran szidalmazna is ezért, néha kiabálna és elvárná, hogy a kedvére tegyél több dologban, mint házimunka és programok olyanok legyenek, amiket szeret. Tehát olyan személyiség, mint egy elkényeztetett hercegnő és egy domina keveréke, ugyanakkor bújós, szeretgetős, gondoskodó típus is, csak akkor mérges, ha nem teljesítesz jól..


Eltartani nem kell.


2021. szept. 6. 15:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
Csak szexelni járnék össze vele amíg nincs jobb.
2021. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Peldakat irhatnal mert ez lehet csaloka is. Pl. Hazi munkaba ha nem olyan a higienias kulturad akkor meg tudom erteni.
2021. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
tuti összevesznék nem lenne ennyi türelmem.
2021. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
A szidalmazast nem. 12-es vagyok. De szerintem te ugyanugy morogsz vele van egy olyan tippem.
2021. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

"Nagyon nehéz természete van, sosem jó neki semmi, mindig beleköt valamibe"


Az lelkileg mérgező ilyen embereket eleve kerülöm, ha vagy ha a körülmények miatt totálisan nem lehet őket kizárni az életemből, (pl. munkatárs, szomszéd, párom családtagja, stb.) akkor minimálisra szorítom velük az érintkezést - nemhogy még párkapcsolatban toleráljam ezt a viselkedést.


Ezt nem lehet szépséggel kompenzálni, plusz az olyan ember, aki akár a párjával, akár bárki mással így viselkedik, az a szememben minden, csak nem intelligens.


Szenvedjen vele az, akinek ez bejön.

2021. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%

Magyarul kéne-e egy óvódás gyerek konfliktuskezelési szintjén megrekedt, énközpontú, elkényeztetett, hisztis nő?


Nem.

2021. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

"De szerintem te ugyanugy morogsz vele van egy olyan tippem."


Szerintem meg a kérdező a szóban forgó nő, nem pedig egy férfi, aki a mi segítségünk nélkül nem tudja eldönteni, hogy el tudja-e képzelni az életét egy elkényeztetett hercegnő és egy domina keverékével. xD

2021. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezeket a tulajdonságokat nem én állapítottam meg, szóval nem biztos, hogy igazak.

Valaki szerint én is pont ugyanilyen vagyok, de hát az a valaki nem kompatibilis velem, ezért a lehető legborzalmasabb embernek lát emiatt.

2021. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Minden ami a "De" előtt van, lószar.
2021. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Ezt probaltam magyarazni amit a 18-as. Ha nem illesz ossze vele akkor nehez termeszetunek fogod gondolni de lehet o is teged.


Amugy nem irsz konkret peldakat igy nem tudunk objektivan valaszolni.

2021. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!