Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követi be Instán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követi be Instán a lányokat a pasi?! Vajon mi a célja ezzel? Akkor miért nem regisztráltál társkeresőre ha már ennyire mást keres?!

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, de még nincs kimondva teljesen hogy vége, csak nem foglalkozok vele egyáltalán...


Néztem hogy instagramon minden-féle lengeruhás profilos csajokat követ, ilyen magamutogató lányokat követ és nem is keveset...


Tudja valaki hogy ezzel mi lehet a pasi célja vajon?!

Minek csinálja ezt?!így akár ismerkedni vagy mi ennek a lényege?!


2021. szept. 7. 22:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem regisztrál* be a társkeresőre ha már ennyire mást keres?!


(Javítás, bocsi).

2021. szept. 7. 22:13
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
hányinger mind2 -en az internetet élitek meg a valós világnak ami alapból beteges.. mocskos közösségi oldal függők, a világ mély keserves pöcegödre ..
2021. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Az hogy bekövet nőket, az nem jelenti, hogy rájuk is ír.
2021. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mi értelme van?
2021. szept. 7. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne? Ha nem vagytok együtt mit érdekel téged, hogy kit követ be?

Instán párkeresés biztos jól működhet.

2021. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem azért van ez az oldal hogy kérdezzek? 😃

Miért ne érdekelhetne engem? Attól függetlenül hogy együtt vagyunk vagy külön? 😃

2021. szept. 7. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szakítás után kezdte el őket követni? Ha igen, akkor ezzel semmi baj nincsen. Miért kellene társkeresőre fellépnie? Nem akar párkapcsolatot, csak nézegeti a jó csajokat, aztán ha úgy van, majd alakul valami, de gondolom nem akar görcsösen párkapcsolatot. Mi ebben olyan érthetetlen számodra? Vagy azt vártad, hogy a képeidet nézve fog pityeregni hónapokon keresztül?
2021. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 23:35


Csak azért érdekes mert elvileg szerelmes belém 😃 engem fordítva nem érdekel ha pityereg ha nem...

Amúgy kíváncsi vagyok még válaszokra mi az oka ennek a viselkedésnek, jöhetnek még!

2021. szept. 7. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

#8


Azért mert azt mondja, hogy szerelmes beléd, nem biztos, hogy igaz. Nem kell mindent elhinni, amit a férfiak mondanak.

2021. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért érdekes mert elvileg szerelmes belém "


sokan dobálóznak ezzel a szóval.. 99%-ban hazúgsag .

2021. szept. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!