Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ez a pasas? Fel le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a pasas? Fel le regisztrál a társkeresőre, úgy, hogy van valakije? Ez ilyen megalkuvás, amilyen kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

A beszélgetésünk egy részlete:


Én :Nem szereted ezt a csajt. Miért vagy vele? Kit érdekel, h rendes, ha nem vagy boldog és nem kapod meg tőle, amire vágysz, mert folyton hiányzik valami ??? Keress egy olyan csajt, akivel minden kerek 🙂


Ő:az élet nem úgy működik, ahogy gondolod. soha senkivel se lesz kérek. vagy elfogadod aki van vagy nem. döntés kérdése.


Én:Nem kell megalkudni. Néha önzőnek kell lenni a saját boldogságodért. Én nem érem be olyannal, aki számomra nem tökéletes és nem ad meg mindent, amire vágyom. Az ilyen kapcsolat - a hiányérzet miatt - előbb utóbb megcsaláshoz vezet. Szóval az ilyet én sose erőltetem. De Te nyugodtan maradj benne, nem az én életem... 🙂


Ő:ez nem igaz. a legnemesebb dolog ha valaki önfeláldozó. aki mindig csak magának akar jót, az sose kap jót. remélem 1szer te is megérted, amit én írtam :D nálad az észérv nem számít :(



2021. jún. 18. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért állsz le egy idegennel megideologizálni a sz*r magánéletét? Semmi mást nem akar, mint félredugni. Ha ezért felkérdezik, megmagyarázza miért KELL így maradjon.

Net tele házas hapsikkal is. Majd meglátod.

Nyugodtan lépj tovább, majd a következőnél már nm lepődsz meg.

2021. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Szexpartnert keres

Ez ennyire nem egyértelmű? 🤷‍♀️

Jó neki a kapcsolat, nem akar szakítani

De szex az még jöhetne máshonnan

Egyszerű szerintem

2021. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert pl én ha a megfelelő ember mellett vagyok, eszembe se jut mással szexelni, mert boldog vagyok mellette mindenben.
2021. jún. 18. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Én is ugyanígy vagyok. Huszonévesen azt hittem enyém a világ, csak az számít amit én akarok, én irányítom az életem. !0 felett meg már feleség, gyerek, kialakult élet. Aztán rájössz hogy akivel élsz az csak azért van veled mert kényelmes életet biztosítasz neki. Ő már nagyívben sz*rik a fejedre, megvonja a szexet.


Én már 10 éve a társkeresőkön lógok házas emberként. A szexet megkapom, sőt nagyon változatos is ez miatt. Nekem jó az életem, ha meg a feleségemnek nem tetszik valami, nyugodtan elválhat. Nem én kezdtem, nem én csinálom a szexmegvonást, nem én nem érnék hozzá. Ja, kettőnk között nincs szex, még mielőtt valaki elkezdené sajnálni, hogy szegény nő mindent megtesz a gonosz férjének. Én eleve közlöm hogy házas vagyok, nem célom elválni, csak szex. Bőven van egy csomó nő aki ugyanúgy házas, ugyanúgy nincs szex otthon. Ilyenkor találkozik a kereslet a kereslettel!


Én sem gondoltam volna huszonévesen hogy ide fogok jutni, de hát tanul az ember. 20 évesen szakítottam volna, 40 felett meg nem fogom porrá rombolni azt, amit felépítettem. Ráadásul a szex 1000X jobb és változatosabb. A családi élet meg kiegyensúlyozott. Hol a probléma? A probléma a feleségem, de ő semlegesítve lett. Ha neki jó a szexmentes élet, én ebben nem akadályozom meg. :D

2021. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen élnek így, ha nem akarsz szerető lenni, akkor elég csak nemet mondanod, nem kell meggyőznöd őt semmiről.
2021. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is belebotlottam rengeteg ilyen szánalmas alakba, de egy idő után megtanultam, hogy az ilyeneket nem lehet jobb útra téríteni és hagyni kell a fenébe. Majd talán (!) idős korára rájön, hogy nem kellett volna évtizedeket lehúzni egy langyos szar kapcsolatban és emellett félrekefélgetni, mint egy hímringyó.
2021. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Függetlenül attól, hogy mit akar tőled, igaza van. Ehhez persze ész kell, hogy megértsd, de hát nem mindenkinek van, ahogy látom. Maradj csak önző.
2021. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

6. Honnan tudod hogy langyos sz*r kapcsolat? Ahol van szex az meg a szuper tuti erős kapcsolat? Ne viccelj már! Inkább egy stabil egzisztencia, lakás, megtakarítások, gyerek, autók, vállalkozás kössön össze a párommal mint a szex. Egy nyugodt élet mellett, stabil anyagi háttérrel ha akarom ma szőke, holnap barna, holnapután vörös nővel szexelek egy brutálisat.


Sok prolit az állatias szex tart össze úgy, hogy közben megalázzák, verik, anyagi gondokkal küszködnek. Az aztán nagy élet! Papucs, leggings, szabadidő fölső, rikító és hegyes km hosszú műkörmök, tetkók, cigi a szájba. Boccs, ez nekem nem szint. :D Ha már hasonlatokkal jössz a híg f*ssal, én is megtettem, bár én kicsit jobban ráközelítettem.


Nálunk apa és anya nem cirkuszol, közösen húzzák az igát, közösen neveljük a gyerekünket, anyagilag is közösen gyarapodunk, iskolázottak vagyunk stb. Nálunk a gyerek nem lát rosszat, szépen fejlődik, kitűnő tanuló volt eddig, és nagyon érzékeny. Ha ezek így működnek, nem hiszem hogy f*sban kell szenvednie. Anyucit nem érdekli a szex, apucit igen. Apuci nem áll le szakadt telepi csöves ribizlikkel, így hidd el mindenki boldog. Trendin fogalmazva win-win.


Ha Bélára gondoltál a 8.-ról aki félrészegen rámászik Julikára - akit a drogos férje napi szinten aláz -, de előtte leordította a feleségét mert nem főzött neki szaftos pacalt, akkor igazat adok. Példa értékű életek ezek...

2021. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
28 éves pasiként szenved a csajjal, akivel nincs is gyerekük. Hát biztos jó élet lehet 😅 Ez tényleg híg f@s.Engem a gyerek se tartana senki mellett, ha boldogtalan vagyok....
2021. jún. 18. 15:16
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
65%
Kár ezen rugózni. Mindenki úgy indul az életének, hogy majd ő megmutatja... Ő nem lesz olyan, mint a másik 95%, aki nem a megfelelő személlyel él párkapcsolatban. Aztán egyszer (nagy sokára) rádöbben, hogy a nagy Ő nem létezik, vagy legalábbis nem másokban kell keresni, hanem saját magának kell azzá válnia a kiválasztott potenciális társ számára. Hogy királynővé kell koronázni a párját, ha ő maga király akar lenni.
2021. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!