Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szegény, hónapról hónapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szegény, hónapról hónapra élő lány vagyok, akkor nem kellek majd egy pasinak se?

Figyelt kérdés

Nem gazdag pasit keresek. Hanem egy rendes, szorgalmas férfit. Az sem baj ha kettőnknek kell sz@rból várat építeni.

Egy lelakott albiban élek, nem engedhetem meg magamnak az éttermet, kaja rendelést, kocsit. Buszozok, albiban élek, nem járok szórakozni, nyaralni.

Gáz?

Egyedül amire költök az a szépségápolás, de az alap dolgokra, nem luxusra mint több ezer ft fodrászra és kozmetikusra.


2021. szept. 8. 23:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Szokott sírni itt egy faszi, hogy kevès a nettója , plusz hasonló dolgok miatt is lamentàl.


Szerintem te ő vagy

2021. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát nem XDD
2021. szept. 8. 23:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesedre a valasz: de, kellesz igy is minimum egy pasinak. Nekem nem lenne bajom egy ilyen lannyal.


Egyeb kerdes, most hogy ezt tisztaztuk?

2021. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem ezek határoznak meg, hanem az, hogy hogyan állsz az élethez, és hogy akarsz-e ezeken változtatni vagy sem. Én összejönnék csóró lánnyal is, ha vannak tervei/ambíciói. Még segítenék is, ha látnám benne a potenciált. De általában sajnos nem így van, ezért nem jönnek szóba. :(
2021. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó csaj vagy, bármilyen pasit levadászhatsz.
2021. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik az ötlet, hogy együtt felépítünk valamit. Bár fél vár már van :D
2021. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy nőnél sokkal elnézhetőbb a csóróság (mármint a közember számára), mint egy férfinél. Egyáltalán nem kizáró ok.

N

2021. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem a csóróség lesz az ok, de ha nem mozdulsz ki, akkor nehezen fogsz új embereket megismerni. Persze lehet próbálkozni tinderen is...
2021. szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénzéért vagy annak hiánya miatt jönnék össze egy nővel, ha bejössz nekem és szeretlek nagyon nem érdekelne mennyit keresel
2021. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
A ferfiak kevesbe anyagiasak, mint a nok.
2021. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!