Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes kérdés? Szerintetek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes kérdés? Szerintetek? :S

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltünk a barátommal, védekeztünk de kiszakadt a gumi (5 percenként ellenőriztük pedig), de kivette mielőtt elment volna. viszont rámfolyt az egész.(akkor vettem észre hogy ki van szakadva a gumi). Azonnal lemostam magamról. Igy ugye nem sok az esélye? nem szeretnék 72 órást venni csak ha nagyon muszáj!!!

És ne ba.sztassatok, nem mondhatjátok, hogy felelőtlenek vagyunk! Légyszi nyugtassatok meg! :)

Főleg azért aggódok, mert ez a peteérésem előtti napon volt (a naptár szerint)...

Szóval?


2011. okt. 19. 11:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
mér mostad, mér nem nyaltad le?
2011. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Ő majd megmondja, hogy kell-e egyógyszer vagy nem. Ez a legbiztosabb.


23/l

2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

h lemostad akkor is ugynúgy belekerülhetett a sperma a hüvelybe, vagy köré.....

Pontosan hova folyt rád?

Nemártana egy eseményutáni tabletta, szerintem menj el és vedd meg, jobb mint egy nem kívánt terhesség, aminek fentáll a veszélye!!

2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
pontosan a nemi szervemre folyt rá. de nem bele! mert kivette (mindig kiveszi mielőtt elmegy) és ami ráfolyt azt meg rögtön lemostam! Jajj de nem szeretnék 72 órást mert pár hónapja már vettem be egyet (akkor is kiszakadt csak akkor belém is ment mind. azóta mindig kiveszi mielőtt elmegy).
2011. okt. 19. 11:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne félj nem lesz semmi baj.
2011. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után vette észre, hogy kiszakadt a gumi ?? Mert ha még benned volt és úgy is csináltátok, akkor az esetleges előváladéktól meg van a sansz. Én a helyedben vennék tabit. De próbálj meg minden körülmények között nyugodt maradni.

Milyen volt a gumi ami kiszakadt? Milyen márka/tipus?

2011. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vegyél tablettát szerintem!!! vagy menj el orvoshoz, de minnél hamarabb......
2011. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
aktus közben folyamatosan ellenőriztük (nem is birtam ellazulni rendesen pont ezért) és a végén mikor kivette, hogy elmenjen rám spriccelt és akkor vettük észre. úgyhogy a vége felé szakadhatott ki mert mikor utoljára néztük még jó volt. A márkáját nemtom :S nem figyeltem...
2011. okt. 19. 11:48
 9/17 anonim ***** válasza:
egy kis esély van. de nagyon kicsi.
2011. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Emiatt biztos nem vennék be tablettát. Még így sem, hogy peteérés előtti napon történt.


Bár ha téged ez megnyugtat, akkor írass fel magadnak.

2011. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!