Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan veletek, hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veletek, hogy, minden jo volt az aktualis tarsaddal, de valamiert kint nem vallaltatok fel az utcan?

Figyelt kérdés
Hasonlo pl hogy nagy kufferbe jo pakolni, de kinos megjelenni vele.
2021. szept. 11. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
volt ilyen.
2021. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Mindenkivel szemez, lesi a nőket. Égő vele az utcán/boltban. Szoval igen.

Gyakorta fel se vállalom h vele vagyok (nem fogom a kezét kisebb távolságot tartok mögötte megyek nem mellette stb)


Amikor olyan haverjaival talalkozunk, akik még nem ismernek engem, azt hiszik egyedul van éppen es nekem nem is koszonnek nem latszik rajtunk az h egyutt vagyunk:D


Páromnak csak egyszer tűnt fel eddig, de abbol egetrengeto balhe lett, hogy en letagadom egy elado elott, h nem velem van. Porog alázott bosszut állt olyan szinten felkavarta hogy majdnem ki is dobott. Ma is emlegeti.

A tobbi 100 h nem vállalom fel utcán, nem tűnt eddig fel neki.

2021. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szoval nem fogom a kezét távolságot tartok nem mellette vagyok legtobbszor es ha néz egy pl terméket en teljesen máshol masikat nézek meg stb.

Én nem égetem magam vele, hogy mellettem meg amit művel más nőkkel mentalisan

2021. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 felteszem az évszázad kérdését: akkor minek vagy együtt vele?
2021. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
A szexkapcsolatot nem szoktak felvallalni.
2021. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

4. Mert más még rosszabb mint ő.

Van pár exem. Ő még übereli is a többit még igyis nagyonsokmindenben.

2021. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Amugy ha kerdesre valaszol vki miert a lepont.

A tobbi le se fogja irni azt h kit miert nem vallal fel. Mert megy az itelet egybol.

2021. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem járok olyannal, akivel nem lehet megjelenni.
2021. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 és egyedül nem tudsz létezni? Jobb egy szar kapcsolat, mint nyugiban szingli lenni? Szerintem kicsit mazochista vagy.
2021. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
4 fal kozott lehet elvannak, nem?
2021. szept. 11. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!