Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi ilyen szöveggel szólítana le akkor mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

-Szia, nagyon csinos és szimpatikus lánynak tűnsz szóval gondoltam idejövök hozzád hogyha nem zavarlak.

Ezután pedig a lány reakciójától függően próbálnám meg tovább vinni a beszélgetést.

Bejönne neked, vagy inkább hülyének néznél?



2021. szept. 7. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez így elég korrekt és őszinte. Nekem tetszene. 🙂
2021. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szar szöveg, esélyed nincs! Mi lenne a szituáció?
2021. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a nem zavarlak rész már kicsit túl sok, és megalázkodó. Ha nincs semmi semleges téma, amivel kapcsolatban megszólíthatod, akkor egy próbálkozásnak elmegy a "szia, szimpatikus vagy, volna-e kedved valamikor egy teához/kávéhoz", ha tényleg szimpatikus vagy neki, és szingli, akkor esélyes, hogy jól reagál. Veszteni nem sokat tudsz, maximum nemet mond. De az ilyen direkt próbálkozások ritkán járnak sikerrel, így azért készülj fel lelkileg az elutasításra.
2021. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én mondjuk örülnék egy "lenne kedved beszélgetni velem?" kérdésnek. Elég egyértelmű, hogy nem azért jön oda valaki, mert bűnrondának és unszimpatikusnak tart.
2021. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Első válaszolónak: -Szia, nagyon csinos és szimpatikus lánynak tűnsz szóval gondoltam idejövök hozzád hogyha nem zavarlak....


Jól írta a kolléga. A nem zavarlakot hagyd el a végéről, már csak azért is, mert ha esetleg olyan lányt fogsz ki, reflexből rávágja, hogy de.

2021. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek a többiekkel, a nem zavarlak részt hagyd ki. Bár én ahogy magamat ismerem, a "nagyon szimpatikusnak tűnsz"re biztos rávágnék valami olyasmit, hogy ezt honnan szűrte le így full ismeretlenül. :D
2021. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Legalább szemezel a csajjal? Az utcán aki még csak rád se nézett, nem érdekled, van párja úgy el küld a búsba, hogy csak na.
2021. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

10 éve az utcán:

- Szia, elkísérhetlek?

- Nem!!!

- Akkor induljunk...:)

Azóta 3 gyerekünk van.

2021. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy és mit szeretne. Esetleg megismerni.
2021. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!