Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy legyen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy legyen már végre barátnőm?

Figyelt kérdés
Soha nem volt sajnos és nekem nehezen megy az ismerkedés de ha megismerkedek valakivel akkor sem akar tőlem semmit vagy legfeljebb a baráti zónába tesz aztán később le se fog sza..ni. Nem vagyok az az extrovertált személyiség meg ilyen nagy dumagép meg ez meg az. De lassan 29 évesen soha nem volt barátnőm és feladatam az ismerkedést. Neten próbálkoztam sokszor de sikertelenül előben kevésbé de ott is sikertelenül sajnos. Meg sok lánynak van párja eleve. Nincs kivel mennem sehova se szórakozni se kirándulni se ide se oda mint akik párkapcsolatban élnek és tudnak közösen menni. Nincs kivel élményt szerezni és stb. Így mi lesz később? Eleve lelkileg így hogy fogok felnoni hogyha még egy kezét sem fogtam soha egy lánynak sem. Szalagavatom sem volt anno tehát lánnyal sem táncoltam soha. Nem biztos az hogy én velem van probléma hanem egyszerűen nem tudom hol lehet ismerkedni akiket meg ismerek azok meg foglaltak.
2021. szept. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Tinder.

Badoo.

Kezdj bele egy új hobbiba, pl menj el egy esti nyelvtanfolyamra, ahol hasonló korod belű lányok megfordulhatnak

Menj el egy bárba, és ha valaki szimpi és látod, hogy ő is szemez veled akkor menj oda és hívd meg egy italra.

2021. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

1, Menekülj erről az oldalról, ahol már azért megölnének, mert férfi vagy.

2, Nézd meg, hogy a körülötted lévő sikeres emberek mit csinálnak és csináld ugyanazt.

3, Az ismerkedés alapja férfiként a külső és a magabiztosság. Javíts ezeken. Holnap irány a kondi.

2021. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, bár legalább egyszer-kétszer csókolózásig eljutottam.

Amúgy azt tudom mondani, hogy nagyon nehéz helyzet. A nők elvárásai elég magasak lettek, mind külsőt mind az anyagiakat tekintve. Ha nem vagy jóképű, sportos/izmos és nem állsz jól anyagilag, akkor nincs esélyed a nők ~90%-ánál. Nem mondják ki vagy egyenesen tagadják, de ez így van. És ahogy mondod is, a nagy részük 20on évesen már foglalt. Meg lehet nézni kikkel vannak kapcsolatban, na olyan szinten kellene lenned. ​

És ami a legfontosabb, hogy ha tetszel valakinek, akkor azt könnyen észre fogod venni. Hogy ha valaki rád sem néz, nem próbál meg beszélgetést kezdeményezni, akkor feleslegesen próbálkozol, mert biztos elutasítást fogsz kapni, ami pedig rombolja az önbizalmadat. Én pl eddig összesen 2 lánynak tetszettem, hidd el nagyon éles a különbség ahhoz képest ahogy azok viselkednek akiknek nem tetszel. És nagyjából ilyen arányokkal számolj: kb 1000 nőből akikkel eddig találkoztam (ilyen olyan okokból) összesen 2 nőnek tetszettem. Nem vagyok jóképű és izmos sem, ha ezek rád is illenek akkor jó közelítéssel 0,2% esélyed van barátnő találni.

2021. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresőzést szerintem felejtsd el.


Nekem több hónap alatt lett 2 egyezésem, ők is leválasztottak, meg nem válaszoltak egy idő után.

2021. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!