Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek tetszik a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek tetszik a párja külsőre is? Vagy csak elfogultak vagyunk vele szemben?

Figyelt kérdés

Volt akit a párja bensője fogta meg, de külsőre eleinte nem tetszett neki?

Vagy még a kapcsolatban sem látja igazán szépnek, jóképűnek csak hát szereti?



2021. szept. 12. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nincs párom, de ha nem tartanám szépnek, nem tudnék vele lenni, hiába fog meg belülről. Ez van, hiába, a szex fontos része egy kapcsolatnak, és az nem megy vonzalom nélkül.
2021. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek tetszik, csak megláttak benne olyat, ami vonzó, rendszerint a belső tulajdonságában. Külsőre meg vállalható.


Ismertem olyan csajt, aki bánkódott a pasija miatt, mert az megcsalta, pedig a srác nem volt külsőre az esete. És nekem is volt olyan nőm, aki nem volt az esetem, de voltak érzelmeim iránta.

2021. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tetszene, nyilván nem lennék vele. Hiszen alapból nem ismerkedtem soha olyannal, aki külsőleg nem fogott meg.
2021. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy vonzódok hozzá. Akkor is, ha reálisan látom, hogy nem egy kigyúrt szépfiú, és látom a hibáit is. Ezekkel együtt is vonzódok hozzá, pont azért, mert szeretem. De ha első pillanatban nem találtam volna benne semmit, ami megfog, amit szépnek vagy szexinek látok, akkor sose randizunk, és sose lettem volna szerelmes.
2021. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn ismerkedtem és fontos volt, hogy el tudjam képzelni, hogy tudok vonzódni az illetőhöz... de ezt én egy kép alapján nem tudom eldönteni, mert egy negatív kisugárzás a legjobb külsőt is haza tudja vágni és fordítva is igaz: kevésbé előnyös külsőhöz nagyon sokat tud hozzáadni egy pozitív kisugárzás.

A mostani partnerem képen tetszett, de élőben a kisugárzása elsőre nem fogott meg, de nem is taszított, ezért adtam még esélyt a dolognak és nem bántam meg, mert utána már elég hamar kialakult a vonzalom.

Ahogy a 4. írta: látom a hibáit, ezzel együtt vonzódom hozzá. Szerelemről beszélni nálunk még korai, de látok rá esélyt, hogy beleszeressek idővel. :)

2021. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Az egész élet kompromisszumokról szól.


Pl. sok pasinak tetszik a nagy mellű, sportos, szőke.

Viszont pokolian kevés pasinak jut ilyen: [link]

Ezért beérik egy ilyennel: [link]

2021. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szól a külsőségekről

Voltam szerelmes egy olyan srácba akitől először meg is ijedtem, semmi vonzót nem láttam rajta

Aztán megismertem és bumm szerelem.. a legvonzóbb férfi lett a Világon

2021. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyilvan tetszik a parom, kulonben nem kezdtunk volna ismerkedni.
2021. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Még régen egy egyetemi csoporttársam mesélte egy barátok által összehozott vakrandit követően, hogy el sem tudja képzelni, hogy csókolózzanak... aztán később ez a férfi lett a férje.

Amikor én is hasonló helyzetben voltam, akkor ez járt a fejemben és úgy döntöttem, hogy adok még esélyt a dolognak. Most már el sem tudom képzelni hogy NE csókolózzunk.

2021. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
6-os. Számomra a második ezerszer vonzóbb. Bár alapból szeretem azt ha valaki fel van öltözve és maximum sejteni lehet, mi van a ruhái alatt.
2021. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!