Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Szerintetek miért szinte mindenkinek ez tetszik?

Figyelt kérdés
láttam egy csomó hajas kérdést. Hogy göndör vagy egyenes haj. És úgy vettem észre hogy a többségnek az egyenes tetszik :) szerintetek mi ennek az "oka "?azért mert ritkább a göndör haj? Nekem egyenes de viszont nekem egyáltalán nem tetszik. Nektek milyen a hajtok és milyet szeretnétek?
2014. aug. 4. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem göndör és utálom

folyton beszárítom

2014. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerida ***** válasza:

Nekem kissé hullámos... hajmosás után, fésülés előtt. Az én hajvasalóm pedig a fésű... és volt hullám nincs hullám.

Sokszor van, hogy reggel felkellek friss hajjal és olyan csigákban áll, mintha becsavartam volna.


Nekem teljesen megfelel a hajam.

2014. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az egyenes hajat szeretem.

Jobban belegondolva mindig is az egyenes hajú nők jöttek be, bár nem hiszem, hogy a haj miatt.

23F

2014. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nekem csak a hosszú, egyenes jön be.
2014. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg leginkább a göndör jön be!!!
2014. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyenes hosszú hajam volt, de mindig is göndört szerettem volna. Most rövid és 5 perc alatt besüthetem :3
2014. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyenes,de utálom.Azt sem tudom hogy göndörítsem:)
2014. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyenes de sokkal szebbnek tartom a göndör hajat. Régóta igyekszem hogy szép göndör legyen. :)
2014. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!