Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi nem eleg egy atlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi nem eleg egy atlagos mai csajnak?

Figyelt kérdés
Vagy akar nem atlagosnak,mondjuk 100 emberbol 88 azt mondja ra,hogy csunya.Szoval adott egy csunya lany (nem konkret szemelyrol beszelek),akit sokszor megalaztak es mar idos is es pasija se volt meg.Eddig oke? de meg mindig van kedve ismerkedni.Jön is egy pasi aki átlagos,van pénze munkája,es biztosítsa afelol,hogy o szereti!.Ennel tobbet nem nyujthatok basszus.Valami mindig problema az ilyen csajoknal,jaj tul messze vagy jaj megse ismerkednek bla,bla,bla...ha nekik egyedul jo akkor oke.Szerintem ezek a nok csak sirnak,hogy nincs senkijuk de ha jon valaki az nem oke nekik.
2021. szept. 12. 16:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkozz velük. Keress egy nőt, és legyél azzal.
2021. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az esete. Nem lovasarban vagyunk.
2021. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ, hogy ki milyen "kategória". Ha bejössz egy nőnek, akkor érted le fog küzdeni mindent, legyen az a múltja miatti gátlásosság vagy távolság, ha nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz, hogy mennyire jó parti lennél neki, ő csak kifogásokat fog sorolni. És hát neki is szíve joga dönteni, hogy kit akar és kit nem. Tartsd ezt tiszteletben. Jobban jársz te is, ha olyat keresel, aki téged keres. Ez meg nem egy elmélet alapján fog menni, nincs rá titkos recept és nem üzlet.
2021. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Tobb ilyen csajjal is megjartam mar...3-al,4-el.

Viszont mar volt baratnom,es tetszettem is mar csajnak,aki ki is mutatta,hogy tetszem neki.Szoval nem bekepzelem.De ha ezeknek a csajoknak nem kellek,akkor lehet nem is vagyok atlagos,hanem csunya ember vagyok.Hiszen a volt baratnom is megcsalt :/

1-es amugy nem olyan konnyu 1 nőt szerezni szerezni.

2021. szept. 12. 16:52
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert van munkád és szereted, még nem elég. Ez nem így működik. Ha ő nem érez semmit, akkor nincs miről beszélni.


(Mellesleg aki leírja azt, "biztosítsa afelol" az már alapból szóba sem jöhet sokaknál.)

2021. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
ma 16:54 Oké,szar vagyok,értem :)
2021. szept. 12. 16:57
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Van egy számodra csúnya làny akit bizosítasz arról hogy szereted....

Ez mennyire hiteles már?

2021. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
En nem mondtam,hogy szamomra.Masok mondjak róla...En itt meg minden olyan csajt akit csunyaztak,csak biztatni tudtam,hogy szepek es ne halgassanak buta emberekre.Nem fogok senkitol bocsanatot kerni ha en szepnek lattam őket.
2021. szept. 12. 17:16
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
#6: Nem mondtam, hogy szar vagy. Csak a párkapcsolathoz több kell. Hiába remek ember valaki, ha nincs vonzalom, nincsenek közös pontok.
2021. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%

Én is szerettem volna egykor hasonlólányt,szintén láttam már szépnek olyan nőt akit senki más. Nagyon vágytam szeretni,és szeretve lenni.

Viszont már le mondtam ezekről nem leszek olyan pasi akire vágynak akit szeretnének. Sem külsőleg sem belsőleg mindig különc kissé fura figura maradok.

A szexről és az ámított szeretetről az illúzióról még nem mondtam le el megyek néha 1-1 fizetős lányhoz de a szex egyáltalán nem annyira jó érzés megmondom őszintén lehet velem van a baj lehet kellenek az érzelmek sőt biztos. Az ölelés sem olyan amilyennek gondoltam. Na de azért nem panaszkodom nem rossz dolog jól érzem magam és legalább arra az 1-2 órára nővel vagyok érzem érintem.

Neked is ezt ajánlom kérdező,ne érts félre nem azt mondom hogy add fel mint én de érezd jól magad attól még kereshetsz igazi kapcsolatot

2021. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!