Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok lépni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, aki nem volt direkt a típusom es jó ideig lazán vettem a kapcsolatunkat de ma már ez nem mondható el mert megszoktam es ma már vonzódom hozzá.

Pechemre, mert amint kiderult, több vasat tart a tűzben, mert szerintem szereti az adrenalint es a változatosságot, habár ő azt mondja hogy mióta ismer nem fűzi mással, amit én nem hiszek hiszen száz női ismerőse van stb

Nem hiszek a szavában sajnos

Tehát mivel ez engem zavar, nincs más megoldás mint kilépni ebből, mert számomra ez a kapcsolat toxikussá vált, mert féltékeny vagyok

A gond az, hogy nem tudok kilépni, pedig biztos akadna más is nekem, én is tudnák úgy élni mint ő, de nem érdekel más. Nagyon sokat őrlődöm és ez így nem jó, csak a szakítás a megoldas de hogyan !???



2021. szept. 12. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Most erre mit lehet írni? Ha nem bízol benne, akkor hagyd ott, más nem fog helyetted dönteni, az igazságot meg max a pasi tudja.
2021. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindent tagad olyan típus, hogy fényezi magát
2021. szept. 12. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ok nélkül féltékenykedsz és ezzel mérgezed a kapcsolatot.

Lépj ki, mielőtt tönkreteszed a pasit.

2021. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"csak a szakítás a megoldas de hogyan !???"


Tapintatosan közlöd vele, hogy vége. Ez bonyolult neked? :D

2021. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a legroszabb fajta, menekülj mert csak egy kaland egy trofea leszel neki
2021. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Az elején ő vette lazán. Aztán amikor már kezd beleszeretni akkor jön a féltékenység.

2021. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az hogy lazán vettem nem azt jelenti, hogy mások gatyájában túrkáltam, csak nem volt kedvem mindennap találkozni mert nagyon rádtelepedős fajta
2021. szept. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!