Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai lányok a cérna szál göndörhajú fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látom,és a környezetemben is azt veszem észre hogy a kis fiatal picsáknak a smack leveshajú meleg kinézetű gyerekek jönnek be,ez valami trend?
2021. szept. 12. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez a mai kor ideálja.
2021. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Csak nem fáj? Ne aggódj egyszer talán a faszverő tajparasztok ideje is eljön.
2021. szept. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem aztán nem fáj :D

Csak érdekel!

Van párom!

De ha nem lenne , sem lennék azért dísz bu*i

2021. szept. 13. 04:41
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
kéne a kis tinihusi, mi?
2021. szept. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg nem a tizenévesek b.zik, hanem belőled lett vén f.sz. a hozzád hasonlók mindig ilyen véleménnyel szoktak lenni az aktuális divatot követő tinédzserekről, amikor elkezdenek öregedni, ötven éve is így volt, meg most is.
2021. szept. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
A Riska az istállóban nem barátnő.
2021. szept. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Úgylátom betaláltam a ratyikat🤣🤣

🤣 higyétek el hogy szeretnétek ti olyan őt mint ami nekem van! 20 évesen nem mondanám magam vén fsznak!csak dühít hogy a tesóm is ilyen dísz pintyet hoz haza! Az unohugom szint úgy!Az utolsó hozzászólónak:Ne magadból indulj ki!

2021. szept. 13. 07:11
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Nőként nehéz lenne. De továbbra sem értem; ha annyira happy vagy, miért is törődsz te mások választásával?

#6

2021. szept. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Általánosítasz. Nekem például a töltött galambok jönnek be nagy csöcsökkel, nagyobbacska kerek fenékkel és hoszzú hajjal. Más a fitness csajokra bukik, megint más a nerd csajokra, még más a hájas csajokra, van akinek meg a kisfiúsabb alkat (melletlen) jön be, megint más a csoffadtakra bukik. A fiúknál nincs általános trend. A küslőt illetőleg a nőknél sincs .... nekik az a lényeg, hogy az anyagi létbiztonságot meg tudja adni. A pasi keressen rohadt sokat és Neki ne kelljen elmenni dolgozni.
2021. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem szánalmasan néznek ki!
2021. szept. 13. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!