Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy várjak?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel követjük egymást instagramon. Reagált az egyik sztorimra, én visszaírtamn neki és elkezdtünk csetelni. Hamar belelkesedett és át akart térni telefonálásra, fel is hívott párszor a pár nap alatt. Mellette cseteltünk is. Úgy tűnik, lelkes velem kapcsolatban, sokat ír, sokat érdeklődik és szépen megnyílt előttem. Azt is elmondta, úgy érzi, nem véletlen találtunk egymásra. Viszont! Előfordult már 2-3-szor, hogy eltűnt és látta amit írtam, nem reagált fél napig. Most is ez a helyzet. Tegnap délig cseteltünk, az utolsó üzenete elég hosszú volt és pozitív, én visszaírtam rá, látta, de azóta sem írt. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem írtam semmi olyat, amire reagálni kellene, nem kérdeztem semmit, de azért furcsán jön ki számomra. Na most az a kerdes, hogy ez után írjak-e neki én, vagy várjak hogy írjon? Egyébként még csak néhány napja beszélgetünk.
2021. szept. 13. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

"nem írtam semmi olyat, amire reagálni kellene, nem kérdeztem semmit"


🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

2021. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lesz még fél napnál hosszabb is, hogy nem reagál.

Ha akarsz írj, v. kérdezz, de nyilván van más dolga is.

2021. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!