Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek irjak ra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak ra vagy sem? Legyek olyan, mint a tobbi csaj es kezdemenyezzek, vagy varjak meg evekig? 21L

Figyelt kérdés

Regen tetszettem egy pasinak, de az a helyzet, hogy vart is ram meg nem is.

Mas csajokkal kavart, az erdoben kaptak rajta xy-nal, majd kocsikazni ment mas csajokkal, es meg rengeteg ilyen dolgot muvelt.

Nekem evek ota tetszik, es 2 hete azt vettem eszre, hogy megint elkezdett erdeklodni irantam, viszont felek attol, hogy engem is kihasznal, ezert ne igazan merek ranezni.

Az az erzesem van, hogy nem veletlenul tetszem neki talan evek ota, viszont o tisztaban van azzal, hogy barmilyen csajt megkaphat, es lehet, hogy pont azert erdeklem ot, mert nem kaphatott meg.

Viszont mar elegem van abbol, hogy elfelejteni nem tudom, lepni viszont nem lep. Ezert gondoltam arra, hogy lepek, viszont akkor pont olyan lennek, mint a tobbi csaj.

En 21L, o 33F


2014. okt. 3. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

"Legyek olyan, mint a tobbi csaj es kezdemenyezzek"


A legtöbb csaj nem kezdeményezne, hanem várna évekig.

2014. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar vartam evekig, es ra jellemzo, hogy futnak utana a csajok, nem nagyon kell kezdemenyezzen.
2014. okt. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!