Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan érzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2 éve szakítottunk, nem volt egy vidám szakítás, mivel előtte nem sokkal elment a babánk a 27.héten. Nagyon nehéz időszak volt, próbálok nem gondolni rá a mindennapokban, de mai napig fáj. Jártam pszichológushoz, sokat segített, de a kapcsolatunkat nem tudtuk megmenteni. Most tudtam meg, hogy babát várnak az új párjával és ugyanazt a nevet adják a kicsinek, amit mi kiválasztottunk a meg nem született babánknak. Annyira rossz érzés van emiatt bennem, nem is tudom nagyon megmagyarázni. Szerintetek normális dolog ez? Nyílván nem kellene az exemmel foglalkozni, de annyi szép kislány név van még.
2021. szept. 13. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez fura nekem is h meghalt baba nevét kapja. Mintha azt helyettesítené..ez szomoru szegény babára nézve hogy nem is ő kell valojaban hanem egy masik helyettese:(
2021. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baba -sajnos- nem született meg. Gondolom a volt párod nagyon ragaszkodik ehhez a névhez. Ha Ő túladta magát ezen Te se rágódj rajta,az Ő döntésük ez,nincs jogod beleszólni. A lelki részét megértem,de túl kell lépned Neked is a történteken. Ez persze nem azonos azzal,hogy valaha el tudnátok felejteni.
2021. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Beleszólni, ha akarnék se tudnék, de nem is tenném, attól még zavar. Amikor megtudtuk, hogy kislányunk lesz nézegettük a neveket és neki egy másik hasonló név tetszett, én mondtam, hogy szerintem a vezetéknévhez az a név jobban megy, utána nem volt kérdés, hogy ez lesz a neve. Egyébként a hugától tudom, hogy ez lesz a pici neve, ő is azt mondta, hogy neki is fura, de szerinte a jelenlegi párja nem is tud az egészről.
2021. szept. 13. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
nem kell emiatt rágódni. ahogy 2-es is írja, neki valamiért nagyon fontos ez a név. lehet, hogy már réges rég elhatározta, hogy ha kislánya lesz, hogyan szeretné hívni.
2021. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

ja bocs, most nézem a 3-as választ

mindegy, a lényegen nem változtat.

2021. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyen érzéketlen emberek, akiknek mindegy melyik gyerek kapja a nevet csak a név meg legyen. Nekünk is halt meg babánk mikor terhes voltam, meg volt a neve, de eszembe sem jutott a következő gyereknek azt adni. Nem vagyunk egyformák.
2021. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Az öcsém a barátnőm nevét adta a lányának, hogy őt is úgy becézzék, ahogy én a barátnőmet. Vannak ilyen dolgok az életben, egy darabig piszkálta a csőröm, de aztán elengedtem a témát.
2021. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy rosszul esik.

Első babánk Krisztián lett volna, de nem maradt velünk. Amikor ismét várandós lettem, a férjem ragaszkodott a Krisztiánhoz. Végül Krisztián-Alex lett, de senki sem szólítja Krisztiánnak. Nekem még mindig az első terhességem jut eszembe erről a névről

2021. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!