Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem hajlandó velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó velem aludni, mert zavarja, hogy állandóan rosszat álmodok, és emiatt mocorgok. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 16:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Jogosan. :/ De gondolom, ő emiatt nem tud aludni, és emiatt másnap fáradt. Máskülönben nem lenne probléma.
2017. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Sok trauma és erőszak ért, ami miatt évek óta lidérces vagyok. Nem igazán érti meg :/
2017. nov. 13. 16:12
 3/27 A kérdező kommentje:
1! De akkor mi a megoldás? :(
2017. nov. 13. 16:12
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Miféle traumák? Erről picit mesélj
2017. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült feldolgoznod a traumákat? Gondolom nem, hiszen akkor ez a rossz alvás elmúlt volna. Itt elég nehéz mpromisszumot találni. :(
2017. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Családon belüli erőszak és szexuális zaklatás. :( Nem sikerült feldolgozni megy járok szakemberhez, és én igyekszem, de nehéz és lassú folyamat, hiába igyekszem. A rémálmok ellen nem tudok mit tenni. Kaptam altatót, de sajnos nagyon ráfüggtem, így nem akarom újra szedni.
2017. nov. 13. 16:15
 7/27 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátodat, hogy legalább egy órán keresztül maradjon melletted. Megnyugtatóbb, ha érzed magad mellett. Legyen támogató ebben a helyzetben.
2017. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Maradjon mellettem? Mikor?
2017. nov. 13. 16:25
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Mekkora féreg....

Örüljön, hogy felkel éjszaka és átölelhet, felkelthet és megnyugtathat.

És ti emberek önszántatokból vagytok együtt ilyen élőlényekkel.... Nevetséges.

2017. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom leszólni a párod,de szeretnem ha látnad,van másmikyen felfogás is.


En egy nagyon félénk lany vagyok,este nehezen megy az elalvás,félek a sötétben és én is szoktam rosszat álmodni. Mikor ezt a párom észrevette megígértette velem,hogy ha rosszul érzem magam este,akkor keltsem fel és megvígasztal. Először nem akartam,aztan mikor magától kelt fel a mocorgásomra,akkor átölelt és addig simogatott míg el nem aludtam. Ilyen is van...

2017. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!