Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem rosszul emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem rosszul emiatt magam?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok együtt a párommal, és eddig 2x kaptam virágot, és mind a ketszer úgy, hogy könyörögnöm kellett neki. Az első alkalom Valentin nap környékén volt, akkor nagyon sokszor irtam/utalgattam neki, hogy jól esne, és kaptam is, egy eleg drága csokrot. Viszont iszonyatosan rosszul éreztem magam utána, mert nem akartam hogy ennyire nagy és drága a csokrot adjon, főleg nem úgy, hogy nem is önszántából adta... Azért gondolom, hogy nem önszántából adta, mert az exével 2 honapig voltak együtt, és neki ezidő alatt teljesen magától adott egy csokrot,és még vacsorázni is elvitte szülinapjára. (az én ajándékom ehhez képest semmi volt). Nagyon rossz érzés tudni, hogy neki 2 hónap alatt tobbmindent adott, mint nekem lassan 12 hónap alatt. Mikor ezt megmondom neki, azzal védekezik, hogy akkoriban még tobb pénze volt, ami részben igaz, viszont egyáltalán nem nagy dolgokat szeretnék én, csak egy szál rózsát legalább, amit anélkül venne meg nekem, hogy előtte utalás tettem volna rá, mert így legalább a szándékot latnam rajta. .. Egyébként szeret, nagyon sokszor mondja, és érezteti velem, nincs afelől kétségem, de ettől még nagyon sokszor megfordul a fejemben, hogy az exe mivel volt másabb, mint én... Egyébként én eleg gyakran lepem meg őt valamivel, például mikor boltba megyek, mindig veszek neki valamit, amit szeret, még ha nem is nagy összegben. Ő azonban szinte soha semmit.
2018. aug. 13. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom egy nőnek mindig fontos, hogy érezze mennyire fontos a másiknak, és fordítva. Megértem ha zavar, de szerintem teljesen felesleges volt ezt mondanod neki. Az az igazi, ha magától jön ez a dolog..De ami a legfontosabb, ne hasonlítgasd magad más lányokhoz. Nem véletlenűl volt csak két hónapot vele, emellett pedig azt írtad kifejezi, hogy szeret téged. :) Én már annak is örülök, ha szimplán a párom gondol rám a fontosabb napokon. :) Ugyhogy valahol megértem picit, hogy zavar, de ha amugy figyelmes és boldog vagy vele, akkor felesleges ilyen miatt szomorkodnod. :)
2018. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán kreatív a pasas, de a te problémád, hiszen te választottad. Választhattál volna eredetibb férfit. A meglepetés attól az, hogy váratlanul örömet akarunk szerezni vele a partnerünknek, nem a fülünket rágva ajándékozunk valamit. Egy figyelmes férfi tudja, hogy mire van szüksége a partnerének, ha odafigyel a nő kommunikációjára.

Ez a gavallérság valakiben vagy benne van, vagy nincs, nem igazán lehet tanítani. Számomra fura, hogy itt rinyáltok lányok, ahelyett, hogy elhajtanátok ezeket a béta srácokat, mert, hogy nem férfiak, az is biztos.

2018. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ő nem így fejezi ki a szeretetét irántad. Szerintem nem olyan tragédia ez, az a lényeg hogy mondja és érezteti is veled, hogy szeret. Lehet az ex is kikövetelte magának, amit kapott. Ne kattogj ezen, nem véletlenül voltak csak 2 hónapig együtt. Vagy szeretnél a helyében lenni? Na, látod. Nyugodj le, és örülj egy kicsit annak, ami van!

30/nő

2018. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz utának a szeretetnyelveknek. csináld meg a tesztet. ha neked az ajándékok a szeretetnyelved, mondd el neki:)
2018. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A virágot sose értettem, vagyis a vágott virágot. Miért jó letépni egy gyönyörű virágot, hogy két napig nézd, aztán meghal?

Meg hát ha nem jön szívbő, úgy még inkább mi értelme?

2018. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szívből*
2018. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, kreatív és gavallér, tudom, hogy az exének miket adott. Viszont én nem hozom ki azt belőle...
2018. szept. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!