Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek a két fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek a két fiúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének kérlek😂 és a negatív hozzászólásoktól is kíméljetek meg.

Tehát a 2 fiú barátok. Az egyikkel (1es)!hetekig beszéltem, azt hittem összejövünk, megvolt az összhang, stb, de kiderült, hogy neki nem kell most semmi komoly, de bármi más jöhet, ami eléggé összetört, azóta nem beszéltünk. A másik pedig (2es) az előző fiú miatt írt rám, mert ő ajánlott engem neki, aki pedig nem jön be külsőre, de a tegnapi buliba szinte végig egymást ölelve táncoltunk (nem volt semmi több) jól éreztem magam vele, biztonságban és láttam rajta, hogy nagyon rendes.

Egyszerre jöttek oda hozzám, beszéltem pár szót az első fiúval mondta, hogy na végre találkoztunk, mondom igen sajnos..aztán kérdi, hogy adok-e neki egy puszit, mondom biztos hogy nem, aztán elhúzták onnan, a haverja (2es) meg ott állt mellettünk tök félénken, ő mondjuk józan volt nem úgy, mint mi és láttam rajta, hogy tökre kétségbe esett, ahogy látott minket, mert megfogta az arcom, odahúzott magához..és ezt mindig láttam rajta, akármikor, mikor megjelent az 1es pali. Aztán ott tancoltunk körbe a barátainkkal a 2es csávóval, akkor is (1es) odajött a hátamhoz táncolni többször is, de arrébb jöttem ahogy észrevettem.

És annyira hülye vagyok, mert nekem eleve az első csávó kellett, nagyon nagyon, eléggé szivenütött, mikor “visszautasított” pedig nem is a külseje fogott meg, hanem a belseje és most itt van a barátja akin látom, hogy mennyire rendes gyerek, de én mégis az ilyen f aszok után megyek...és most nem tudom mire fel véljem tőle is ezt a viselkedést, mert ugye nem akar semmi komolyat..és nem tudom mit kéne tegyek...ha elmennék a 2essel talizni meg minden lehet, hogy ő sokkal többet érezne, mint én, nekem meg csak a haverja kell igazából..nem tudom mi legyen, nem akarom megbántani, az elsőt pedig el kéne felejtsem, de nem megy...

Valami tanács? 19 vagyok, ők pedig 23

Lehet, hogy túlbonyolítom, de ha valaki tudna valami értelmes tanáccsal ellátni, azt megköszönném.


2021. szept. 13. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik csávó sem kell neked, eltérő okokból. Szóval egyszerű off mindkettő.
2021. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettő, de egyik sem.
2021. szept. 13. 14:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
#2 akkor kellenének, ha nem azok lennének, akik. Szóval így ahogy vannak nem. Legalábbis ezt írtad fent.
2021. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Itt az a legnagyobb baj, hogy egy retek vagy és élvezed a helyzetet.
2021. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Igazi felnott ember problemaja. Az egyikkel csetel, a masikkal tancol es nem tudja melyiket valassza. De van meg benne csavar, az elso nem ot valasztja, tehat csak a masodik marad. Mi legyen? Kene ide valami alafesto zene is.
2021. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi ;)
2021. szept. 13. 14:33
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem a kivansag musor forum, elgepelted.
2021. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Az ittas pajtatànc 😆😆


Az egyes kellene neked , de neki te nem kellesz , a kettesnek te nem kellenèl, csak neked meg ő nem kell kb.


Meg ha a kettes versenyzővel összejönnèl, mivel haverok ott lebzselne az egyes , nem lenne jó vége

2021. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na ez az...

Amúgy meg, nem nem vagyok retek, se nem élvezem ezt a helyzetet, barátom se volt még, úgyhogy k urva se vagyok, még mielőtt meg nem kapom ezt is, csak egyszerűen túlgondolom a helyzetet, azért írtam ki a kérdést, hátha kapok valami tanácsot.

2021. szept. 13. 14:52
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor kell harmadikat választani. Minden jót. Anyád. 😂😂
2021. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!