Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet most követem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet most követem életem legrosszabb döntését!? Nem tudom mi tévő legyek? Szakítsak a barátommal és kezdjek kapcsolatot egy másik fiúval?

Figyelt kérdés

Még 5hónap múlva leszek csak 18éves de már túl vagyok egy 3év 8hónapos kapcsolaton, de úgy érzem hogy kész eddig birtam.Sok mindent túl vészeltünk, sok mindent elrontottunk amit egy másik kapcsolatba nem engednék elrontani!Fontos nekem ez a fiú mert ő nekem az első, de olyat csináltunk amit nem szabadott volna (pl:túlzott féltékenység, semmit nem megengedni stb)

Most viszont igazán érzem hogy na ne folytassuk ne pocsékoljuk az időt mivel úgy érzem hogy megismerkedtem egy másik fiúval, aki nagyon rendes nagyon kedves és úgy érzem megtaláltam vele az összhangot, de félek tőle is egy kicsit mert sokat jár bulizni, csajozos múltja volt, meg kicsit bizalmatlan vagyok!Persze félek még attól is hogy mi lesz ha megbánom?Nem szeretném ha az lenne!Jó lenne megoldást találni.:(


2010. ápr. 17. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

hallod nem hiszem hogy ő az életed csávoja..:D

kell a változatosság...

18 éves vagy és 3 éve vagy vele együtt hu hallod én már anyi idő alatt 5x meguntam volna egy csajt:D

benne vagy a korba most éld ki magad ne 30-40 évesen bulizz pasizz:D

jo mondjuk ez csak ez egy vélemény a döntéss az rajtad áll hogy mit cselekszel

de mindent bele:D

üdv:17/f

2010. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te sem lehetsz már Jedi.
2010. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha már megszokásból vagy vele, akkor hagyd. úgy már semmi értelme. nagyon nehéz lesz elengedni, de könyebb lesz. és ha az a fiú aki most tetszik nem jön be akkor majd lesz másik. És hidd el ha tényleg olyan szétválaszthatalanok lennétek a mostani barátoddal akkor még összefogtok jönni. Én is így voltam és én otthagytam az akkori barátom és 100000000× jobb döntés volt a mostani. Főleg ha neked ő az első és már most aztmondod, hogy ne pocsékold az időt akkor meg ne is rágódj rajta. Megszokásból ne legyél már vele. És ne félj a bizonytalantól. Sok szerencsét:)
2010. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!