Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete sincs, hogy összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete sincs, hogy összejöttem egy fiúval, de nagyon félek, hogy megun és nem lesz hosszú kapcsolat, mit tegyek, hogy ne legyek ilyen bizalmatlan?

Figyelt kérdés

A srác és én is 18 évesek vagyunk, már nyár óta ismerem, akkor találkoztunk is párszor, de nem történt semmi, viszont írt egy csomó romantikus sms-t, aztán hirtelen abbamaradt az egész, nem válaszolt az sms-emre..akkor én nem foglalkoztam vele annyira, elkönyveltem komolytalannak, és amúgy is volt mellette egy másik fiú is, akivel találkozattam..

1 hete egy buliban megint találkoztunk, és akkor csókolóztunk is, hétfőn találkoztunk újra, akkor is elcsattant pár csók, és még aznap este beszéltünk, hogy ő nagyon szeretné, ha összejönnénk, de kérettem magam, mert nem akarom, hogy megint az legyen, hogy 1-2 hétig küldözgeti az üzeneteit, találkozunk aztán eltűnik..de azt mondta, hogy hülye volt, igéri, hogy most nem lesz ilyen..

hétfőn összejöttünk, egészen péntekig írta az sms-eket, pénteken már kevésbé, ma meg még semmi jelet nem adott magáról, pedig úgy beszéltük meg, hogy hétvégén találkozunk..

félek, hogy megint megunt, vagy nem tudom mi lett vele..szerintetek mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

szeretem nagyon, miatta szakitottam a barátommal a héten, nagyon fáj, és azt remél(t)em, hogy vele jó lesz, de eddig még folyton azon parázok, hogy mikor ábrándul ki.:S


2011. febr. 5. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Micsoda trauma.

Kislány vagy, még ne pasizz.

Ezt értem a kupidódra is, elég komolytalan.

2011. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!