Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért hív fel minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért hív fel minden nap, mert ennyire közvetlen típus?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy egy férfi annyira közvetlen típus, hogy simán felhív napi szinten telefonon dumálni egy nőt, akivel még soha nem is találkozott személyesen?

Instán elég szépen egymásra találtunk, mert sok a közös bennünk, ugyanazt a sportágat űzzük, csak ő profi szinten, én meg még viszonylag kezdő szinten. Én írtam rá, én kezdeményeztem nőként. Közben kiderült (elmondta) hogy van felesége és gyerekei is. Ettől függetlenül ugyanúgy napi szinten fel akar hívni a csetelgetések mellett, olyankor telefonálunk fél órán át, ekkor általában tanácsokat ad a sporttal kapcsolatosan, de mesélt nekem már a gyerekkoráról, szüleiről, karrierjéről, családjáról, saját magáról, bizalmi dolgokról is. Őszintén, én ezt nem tudom hova tenni. Azt gondolná az ember, csak akkor hív fel telefonon egy férfi egy idegen nőt, ha oka van rá, vagy ha akar tőle valamit... De valahogy mégsem gondolom, hogy többet akarna, nem viszi olyan irányba a beszélgetést és a találkozás sem merült fel. Viszont nem értem, akkor miért segít nekem, miért ad tanácsokat, és legfőképp miért hív fel napi szinten?? Ő 39, én 30 vagyok.


2021. szept. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Unja otthon a banant, ki akar kapcsolodni (felre akar dugni...)
2021. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert tudja hogy házas pasival hulye aki szóbaáll, es ha talál egyet azt nem ereszti.
2021. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval nem sok nőnél van eselye (lehet nem is akar esélyeket csak szórakozni eleve)igy probal valahogy megfogni, ha talál ehhez elég ostobát.
2021. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott van csórinak a gyerek , meg a felesèg.


Nem értem miért nem lehet ezt tiszteletben tartani


Tényleg nincs màs?

2021. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!