Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőt is megijeszt a 30+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is megijeszt a 30+os férfiakkal való ismerkedés?

Figyelt kérdés

Konkrétan attól félek, hogy nem tudok róluk semmit, és veszélyesek lehetnek rám, vagy a gyerekemre. Annyi borzalom van a világon és szinte az összeset felnőtt férfiak követik el, és nincs rájuk írva kik ők, mire képesek, és nem is gondolom, hogy képes lennél annyira belelátni valakibe, hogy meg tudjam mondani..


Most(is) ismerkedek egy férfival, de már egy fél ingerült megjegyzésből arra tudok csak gondolni, hogy azért van egyedül, mert hirtelen haragú idegbeteg típus, olyan dolgon kapta fel a vizet, amin nem kellene. És még egy órája sem beszélünk, elismerte, hogy lobbanékony, de ennyi.. Van bennem egy félsz, folyamatosan a hibáikat keresem, nem bízok a férfiakban..Amíg 25 alatt voltak, nem volt ilyen bajom, akkor még mind kicsik, fiatalok voltunk könnyű volt. 25 alattiak ritkán okoznak nagy bajt, de most.. Úgy érzem, mintha elvakult férfigyűlölő lennék, aki vár arra, hogy megtalálja a kivételét.. nagyon nevetséges tudom, de valami kényszeres gondolat, hogy résen kell lennem, mert ha 30as férfi, akkor veszélyes, és olyanok a legjobb eshetőségek, hogy esetleg megcsal..


2021. szept. 13. 22:00
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt meg tudom érteni, hogy mondjuk attól tartasz, hogy átb-sznak, vagy első pár randin nem adod meg nekik a címed vagy nyilvános helyen találkozol velük a biztonság kedvéért, mert nem akarod, hogy egy idegen tudja, hol élsz,, de nekem az, hogy potenciális pedofilnak nézed őket nekem kicsit erős. Tény, a többség pedofil férfi, de aki az, az 25 évesen is az .
2021. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez semmi másról nem szól, mint mezei nyávogásról, ahol a kivetített álprobléma mögött egy sebzett, felháborodott, sérült tinilány sokszorosan sérült lelke áll. Mindenkiben lesz hiba. Senki nem elég jó. Hát persze. F, 37
2021. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!