Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiaktól kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiaktól kérdezem: Mit jelenthet ez a viselkedés részéről?

Figyelt kérdés

Középkorú nő/anya vagyok, van egy baráti család, akikkel hetente találkozunk, a gyerekeink jó barátok.

Észrevettem, hogy az apuka rendszeresen kerüli a tekintetemet a beszélgetések alkalmával, egyedül a férjem felé fordul, amitől mostanra már nagyon kellemetlenül érzem magam. Olyan, mintha zavarná a jelenlétem. Legutóbb négyszemközt találkoztam vele 1 percre (egy iratot kellett átadnia), akkor is kapkodva, sietősen forgolódott, az elköszönésnél is csak egy pillanatra nézett rám, viszont enyhén megszorította és megsimogatta a karom, aztán elviharzott.

Mit tehetnék, hogy normális legyen a kapcsolatunk, és ne legyen ez a furcsa légkör?



2021. szept. 14. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Viselkedj felnőtt módjára! Teszem fel, leszarod, mint férfit, akkor mondd meg neki, hogy ne közeledjen. Nyilván furcsa a légkör, akkor ezt neki is tedd nyilvánvalóvá!
2021. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Lehet rád masztizik 🤭
2021. szept. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
2es, és lehet, hogy pont a "maszatos" kezével simogatta meg a kérdező karját. 🤔
2021. szept. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Dugna. Csak nyilván nem mer lépni, és nem tudja kezelni a helyzetet.

Gondolj bele: Ott vagy a közelében, felrakna az asztalra...de akkor mindkettőtök élete és a gyerekeké is borulna.

2021. szept. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Bejössz neki, de próbál uralkodni magán.

Nem lesz egyszerű megoldani. De a legjobb, ha úgy viselkedsz, mintha nem vennéd észre. Kettesben lehetőleg egyáltalán ne legyetek.

Ha lehet, a másik anyukával, apukák nélkül eresszétek össze a gyerekeket. Persze az is feltűnő, ha nagyon kerülöd. Esetleg, ha a másik anyuka megemlíti, hivatkozz arra, hogy úgy érzed, nem vagy szimpatikus a férjének, vele viszont szívesen barátkoznál.

2021. szept. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Ledominalja a párjod.


A párom haverjain is en azt latom sokszor hogy simán akarnának tolem vmit, valaki csetelni is kezdett velem, de ha jelen van a páeom fuluket farkukat behúzzák és csicskulnak neki, a társas helyzetekben a párom lesz mindig az, aki viszi (iranyitja)a beszelgetéseket, a srácokat, jelen van, es valahogy dominal stb. Azaz mellette mint a birkák :D

2021. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
*párod
2021. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Jobb vagy a bal válladon szólt hozzád a kisördög?
2021. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felvetek még egy lehetőséget, bár lehet, hogy nem kellene. Talán tud valamit a párodról, amit te nem, és ezért kellemetlenül érzi magát.
2021. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Kérdésedre nem tudom a választ, de azt igen, hogy én miért viselkedem hasonlóan. A féltékenység miatt. Mármint a férj esetleges, de valószínű féltékenysége miatt. Én már vesztettem el így barátságot, mert a feleségével elszövegeltem, elhülyéskedtem, pedig nem léptük át a haverság határát. Tapasztalat alapján a barátom feleségével és a nejem barátnőivel bármilyen közvetlenséget kerülök, ha még szimpatikus vagy tetszik is akkor meg pláne. A férjed a másik feleséggel hogyan viselkedik?
2021. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!