Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé visszahúzódó típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé visszahúzódó típus vagyok. Emiatt nem volt még barátnőm.23 vagyok. Valószínűleg már így maradok?

Figyelt kérdés

igen, eddig próbálkoztam lányoknál. pontosabban 3 lánynál.

elvileg mindegyiknek bejöttem, de nem tudtam tovább vinni a kapcsolatot, csak megmaradt beszélgetés, érdeklődés szintjén. De puszin kívül más nem is volt.

Az első lány konkrétan elmondta hogy szeretne többet is, de sajna nem volt az esetem, ezért visszautasítottam.

A másik két lány pedig nem is tudta hogy mit akarok, mert egyszerűen nem tudok velük olyan dolgokról beszélgetni, amik egy szorosabb kötődés felé terelné a kapcsolatunkat. Ezt a bizonytalanságot megunták, és leléptek.


Gondolom ezt már nem tudom kinőni. Valahogy bizonyos dolgokat nem tudok kimondani például azt hogy "szeretlek", "nagyon jól érzem magam veled", és olyan témákról sem tudok velük beszélni, amiről egy pár szokott.

Csak és kizárólag barátként tudok velük lenni, semmi közeledéssel.


Már tanácsolták azt hogy ha ilyen félénk vagyok közeledni írjam meg nekik emailben vagy msn-en a szándékaimat, de úgy sem merem.

Nagyon félek megtenni az első lépést. Annyira meg nem vagyok ismerkedős és nem járok olyan közösségekbe, hogy ismét jöjjön egy lány aki bepróbálkozik nekem és tetszik is (amúgy nincsenek külsőre nagy elvárásaim).

Örülök ha félévente megtudok ismerkedni egy lánnyal, aki tetszik kívül-belül, de előre tudom hogy nem lehet belőle semmi, mert félek előhozakodni a témával.


nem tudom hogy mit tehetnék.


2010. aug. 31. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
tegyél fel képet és eldöntik az itt lévő lányok, hogy szeretnének-e veled ismerkedni ennek ellenére:D
2010. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, sem sértegetni, de így leírtak alapján nekem az jön le, hogy nem is a lányokat szereted.

Tipikusan "mindenre van kifogás" a leírásod, illetve olyan, mintha magadat akarnád meggyőzni.

Ha nem erről van szó és Te bizony csajt szeretnél, akkor menj el autogén tréningre, talán hat és erősít mentálisan.

2010. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem a te esetedbe az alkohol jót tenne! Nem sok, annyi, hogy jókedved legyen és merj beszélni, elengedd magad! :D
2010. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
13:25: köszi azt kihagynám :D
2010. aug. 31. 13:32
 5/14 A kérdező kommentje:
1. 13:30: tudom, már nekem is megfordult a fejemben. sőt már voltam magam alatt emiatt, de rájöttem hogy a fiúkhoz nem vonzódok szexuálisan.
2010. aug. 31. 13:33
 6/14 A kérdező kommentje:
nem részegen szeretnék ismerkedni :)
2010. aug. 31. 13:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Meg kell, hogy mondjam, jómagam is pontosan (100%-ig) ilyen voltam női kiadásban. Elmondok pl egy történetet:

Meg tetszett nekem egy fiú és láttam, hogy én is tetszem neki. Elkezdtünk írogatni msnen. Több hónap után elhívott sétálni. Szépen elbeszélgettünk, majd kitalálta, hogy tartozom neki egy puszival. Hát jó, mondtam neki msnen. Aztán nem mertem neki megadni tartozásom, ezért meg is sértődött (meg is értem szegényt). Egy alkalommal megint kihívott sétálni és mondta, hogy vmit szeretne nekem elmondani. Hát gondoltam magamban, biztosan csak hétköznapi ügyek. Na jó, de megállított és elkezdte. Szerelmet vallott, majd meg akart csókolni és én úgy leblokkoltam és megijedtem, hogy elfordítottam a fejem és tovább mentem. Na ez szánalmas volt a részemről. Aztán pedig nem is találkoztunk, mert sosem mertem a szemébe nézni. Ilyen gyáva voltam, de most már nem vagyok ilyen. Szemérmes vagyok igaz, de nem fordítom el a fejem, ha csókot adnak.

Próbáld a lányokat találkozóra hívni és leküzdeni valahogy a félelmedet. Írj egy vázlatot magadnak, hogyan szeretnéd tudatni a lánnyal, hogy több akarsz neki lenni. Írd le neki msn- en és gyorsan nyomd le az entert. Vicces megoldás, de nekem segített :) Ha nem bírod ki, hogy mit válaszol rá, akkor menny ki az udvarra egy kicsit sétálni (én pl közben remegtem a félelemtől, de már nem teszem)

Küzdd le valahogy félelmedet, gondold el, hogy ebből nem származhat rossz, csakis jó. Ha látod a lányon, hogy kedvel, akkor meg pláne nincs mitől félned. :)

Nagyon sok szerencsét és legyen szép napod!

2010. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Gyűjtögess egy kis pénzt, menj el néhány órára valamelyik lányhoz, [link]

és mindjárt megnő az önbizalmad.

2010. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

13:35: köszönöm szépen a sztorit :)

Amúgy mindegyik lányt elhívtam randira, de a randiból mindig baráti találkozást csináltam. Nem volt sem csók, sem kézfogás, sem átölelés.

Csak jókat beszélgettünk, meg ettünk valamit.

2010. aug. 31. 13:54
 10/14 A kérdező kommentje:
Még interneten keresztül sem tudom közölni velük. Gondoltam rá legközelebb az egyik haveromat kérem meg hogy valljon szerelmet a nevemben (ő üzenjen neki). Mert én el sem tudom kezdeni leírni az érzéseimet :(
2010. aug. 31. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!