Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

"Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez." (Tisza Kata)


Forrás: [link]


2021. szept. 17. 01:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Beszéljen csak a saját nevében. Ez a véleményem.
2021. szept. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen "mi nők" kezdetű mondattól kinyílik a bicska a zsebemben.


Mi nők emberek vagyunk. Különbözőek. Rengeteg dimenziója és mélysége van a személyiségűek. Különböző családból származunk, különböző közösség formált minket, különböző környezetben nőttünk fel. És sokkal - sokkal jobban hasonlítunk a férfiakra, mint ahogy azt szeretnék egyesek hinni.


De individuális szinten különbözünk nagyon. Épp ezért nincs joga senkinek szavakat adni az én számba sem. Nincs joga senkinek öysze-vissza találgatni arról, hogy milyen vagyok. Én tudom, milyen vagyok. És aki méltó rá, szintén tudni fogja.


Hitvány emberekre pedig, akik úgy akarják igazolni a saját kudarcuk, hogy nekem találnak ki szerepeket, mondván, nem adok.


Tudod, miről szól a "mi nők/mi férfiak" duma? Arról, hogy azt az illúziót keltsd, hogy mindenki más is ugyanolyan, mint te. Ergo el kell téged fogadni, hiszen nincs nálad jobb választás. "Mi férfiak olyanok vagyunk, hogy nem tudunk egy nő mellett kikötni." "Mi nők olyanok vagyunk, hogy hülye gyerek módjára tudunk csak toxikus kapcsolatban élni, erőnek titulálva azt." Nem, drágáim. Ti vagytok ilyenek. De vannak normális emberek is. A saját gyengeségetek nem az emberiség gyengesége. A saját jellemhibátok nem emberi tulajdonság, hanem csak a tiétek meg a fajtátoké. Ti csak leveszitek a felelősséget a saját vállatokról, hogy ne lehessen a fejetekre olvasni, mennyire nem vagytok normálisak. Hiszen ha mindenki olyan elb*szott lenne, mint ti, akkor az lenne a normális. De szerencsére nem.


Ennyi.

2021. szept. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
hülyeség. Ez a nő nem érti a lényeget:)
2021. szept. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen "Mi, nők" kezdetű cikkek első sora után be szoktam zárni a böngészőt. Undorító és általánosítás az egész. Beszéljen a maga nevében. Az ilyen cikkek írói azt hiszik, feltalálták a spanyolviaszt, pedig csak a hülyeséget hordják össze.
2021. szept. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, ezek szerint Tisza Katának nincs igaza? Pedig íróként és költőként értelmiségi embernek kell lennie.
2021. szept. 17. 04:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmiség is beleeshet az általánosítás hibájába. Igen, sok ilyen nő van. Ez tény. Meg sok másféle is. Ezt amúgy nyilván a cikk írója is tudja, és valami okkal általánosít.

Nekem sosem jöttek be a rosszfiúk. Másféle fiúk érdekeltek. A nők többsége egészséges párkapcsolatban él és nem valami toxikus csapdában vergődik. Mégsem tagadjuk le, hogy léteznek másféle nők, akik igen.

Kérdező, te egyet értesz azzal, hogy Ti, férfiak csak a farkatok után mentek, meg más egyéb dolgok, amiket itt férfiak szoktak írogatni magukról és a férfinemről?

2021. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Te sem gondolod, hogy egy tükör után majd itt jönnek és gyónnak a nők... 😀
2021. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A rosszfiúknak általában van önbizalmuk, magabiztosak ez vonzó lehet, de nem kezdek egy olyan férfival akiről tudom hogy csak le akar fektetni vagy ha rengeteg nővel volt élete során.

Én az aranyközéputat szeretem, ne legyen egy bunkó paraszt aki kihasznál, de olyan "jófiú" sem aki át esik a ló túl oldalára és túlzásba viszi a hős szerelmest.

2021. szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nő egyforma, akkor logikusan következik, hogy minden férfi is egyforma.

Akkor vajon milyenek a férfiak? Melyik típust ragadjam ki önkényesen? Ha sokat járok a gyakorira, bizonyára azt gondolom majd, hogy mindegyik férfi incel, nyávogós, hisztikézős, nőgyűlölő anyucipicifia.


Egy itteni értelmiségi incel is két perc alatt megírhat egy ilyen kaliberű szöveget. "Mi férfiak szerencsétlenek vagyunk, imádunk másokat fikázni, ugyanazokat a köröket lefutjuk hatmilliószor, mert az IQ-szintünk nem éri el egy orángutánét sem, egy rántottát sem tudunk megcsinálni, de azért köpködünk minden nőre, egyetlen hobbink a netes trollkodás".


Írjon az a férfi, akire ráillett ez a szuper kis általánosítás! :)

2021. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor valaki annyira nem erti onamgat, hogy inkabb kivetiti a noi mivoltara a jellemhibait, vagy torz ertekrendjet. Ennek annyi az ertelme, hogy pszichologiaialg megkonnyebbul, hiszen o nem tehet rola es nem tehet ellene. Onbecsapas az egesz. Keves olyan felnott ember el, aki rendelkezik megfelelo onismerettel, tudatosan dont a sodrodas helyett es vallalja a tettei kovetkezmenyet. A fenti holgyemeny sem jeleskedik ezekben. Egyikben sem, nemhogy mind a haromban. Nalam az ilyen a tucatno kategoria. Gyanitom masnal is es parszor ki is hasznaltak. Na pont ezert, mert tobb nincs benne.
2021. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!