Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tetszhetek neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tetszhetek neki vagy általános kedvesség ez részéről?

Figyelt kérdés

Még csak mostanában ismertem meg egy 40-es férfit a távolabbi ismeretségi körömből, aki nagyon-nagyon tetszik.

Legutóbb, mikor társaságban találkoztunk, eleinte picit zavarodottan viselkedett, de próbált határozott és humoros lenni, hellyel kínált, és mikor leültem mellé, a kezeivel megszorította a combját és a fejét birizgálta.

Aztán beszélgetés közben is többször nagyon kedvesen mosolygott rám, de semmi több.

Én mosolygós és érdeklődő voltam ès végig a szemébe néztem, egyéb jelet nem adtam, de majd’ elpusztultam, úgy vonzódtam hozzá! Ezt vajon ő is érezhette? Próbáltam teljesen nyugodt maradni. Nyomulni nem akartam és ezután sem fogok, de mik azok az apróbb jelek, amiket küldhetek felé úgy, hogy ne legyek sok?


Ti pl. kínálnátok hellyel egy olyan nőt, aki amúgy egyáltalán nem tetszik?



2021. szept. 18. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz megítélni. A fickó mutatja a generalizált szorongás jeleit is. Én minden nővel udvarias vagyok, de ez nem azt jelenti, h mindenki tetszik is mint nő.
2021. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ember simán csak szorong társaságban vagy idegenek mellett, semmi köze hozzád, se ahhoz, hogy nő vagy.
2021. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Na, sikerült majdnem az elsőt ismételni, sorry, nem láttam. Amúgy hellyel kínálni meg tök alap udvariasság. Főleg egy középkorú embernél, akit megneveltek annó.
2021. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Én nő vagyok, úgyhogy bocsi, de ebben a leírásban nulla értékelhető jelzést találtam, ami arra utalna, hogy bejöttél volna neki - mondjuk olyat sem, hogy nem. Ez így semmi, a csávó csak létezett, ennyi.


Még találkoznotok kéne párszor, vagy legalább neten beszélni ahhoz, hogy bármit lehessen mondani.

2021. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
30%
Legközelebb figyeld a szembogarát. Ha kitágul, tetszel neki.
2021. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! Hát igen, valóban semmit nem lehet tudni ennyiből még! :)

A szembogarát nem vizsgáltam meg tüzetesen, de ragyogtak a szemei, még elköszönéskor is. De lehet, hogy csak derűs kedvében volt! :D

Na alig várom, hogy újra találkozzunk, hátha lesz előrelépés!

2021. szept. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!