Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak sima kedvesség, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak sima kedvesség, vagy a barátomra tapadok?

Figyelt kérdés
Ő többször mondja nekem hogy szeret, mint amennyiszer én neki, de érezteti hogy szeret, és én is ugyanezt teszem. De előfordult már hogy én is megleptem kis apró dolgokkal, még ha kevesebbszer is, mint ő engem. Volt már úgy hogy főztem is neki, mikor vendégségben van nálunk csináltam már neki szendvicset is. Erre anyukám azt mondja, ogy én körberajongom a barátomat.
2021. júl. 6. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális és kedves. Amíg a barátodon azt látod, hogy örül neki és nem érzi soknak, nyugodtan kedveskedj.
2021. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak anyukám mindig azt mondja rám, hogy a férfiak seggnyalója vagyok, pedig azért, amit nem akarok, azt szexelés közben sem teszem meg neki, de persze erről senkivel nem beszélek. Meg azt mondja olyan nevetséges, hogy becézgetjük egymást pl. kicsim.
2021. júl. 6. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is ilyen, sőt.. mivel anyukádnak sok köze nincs a kapcsolatotokhoz, viszont a párod pont ezt a rajongást szereti (ahogy énis itthon), igy maradj csak amilyen vagy.

Anyukád meg ha kivan égve érzelmileg vagy sosem volt szeretve, sose tudott szeretni az az ő dolga, ne ez legyen a mérvadó számodra.

2021. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy főzöl, ha nálatok van természetes, hacsak nem külön kérésre és csak neki csináltad, a szendvics készítés talán túlzás. A meglepetések, vagy az hogy kimondjátok, hogy szeretlek az természetes, főleg, hogy ez kölcsönös. Csak kedves vagy.
2021. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amikor én vagyok a barátomnál, akkor ő szokott nekem szendvicset készíteni.
2021. júl. 6. 21:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Főzni akkor is szoktam, mikor a barátom nem jön át nálunk, tehát nem külön kérésre főzök.
2021. júl. 6. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg anyukád nevetséges és rosszindulatú is. Ne foglalkozz vele, csináld ami jól esik neked meg a barátodnak. Neki milyen a házassága? A nyakamat teszem rá, hogy vagy akarata ellenére egyedül van vagy egy rakás szar. Azok szoktak ilyen frusztrált bunkók lenni.
2021. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja a barátom jobban becsülne ha "bele rúgnék". Hiszen az igazi nők semmibe veszik a barátjukat is.
2021. júl. 6. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagydd, hogy szüleid beleszóljanak a magánéletedbe.
2021. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "kedves" anyukád.. Gondolom egyedülálló, vagy rossz a párkapcsolata.
2021. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!