Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti is gyakran kapjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti is gyakran kapjátok válasz gyanánt, hogy "az jó" ?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy nőknél ez valami bevett duma? Mert kaptam ezt 26, meg 46 éves nőtől is, miközben nem ismerik egymást. Kicsit olyan érdekletelen válasz, miután megkérdezi, hogy mit csinálok? Hozzáteszem nem netes ismerkedés egyik sem.
2021. szept. 19. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak nem tud rá mit mondani
2021. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan azt jelenti hogy nem tud rá mit reagálni az illető.


Pl leírod hogy elmentél a postára levelet feladni vagy csomagot átvenni vagy valami hasonlóan unalmas. Nem tudja rá azt mondani hogy de izgi vagy de érdekes, nem is érdekli, nem tud/akar rákérdezni de megbantani sem akar meghát valamit csak kell írni..es marad ez.

2021. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ilyen esetben én is elmondom, hogy mit csinálok, és nem azt írom mikor a kérdezett takarít, hogy "az jó", mert abban semmi jó nincs.
2021. szept. 19. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Két esetben szoktam ezt válaszolni:


1. Ha valaki felbosszant :D (ilyenkor az "értem" és az "az jó" szofordulatot használom.)


2. Ha olyat írt, ami alapján sehogy se lehet folytatni a beszélgetést mert unalmas, reagálhatatlan vagy ilyesmi

2021. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem vagyunk egyformák.
2021. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A férfiak is nagyon szeretik ezt csinálni. A másik kedvencem az "értem".


Ilyenkor le szoktam zárni az ismerkedést, nem fogom untatni meg fárasztani magam ilyen beszélgetésekkel.

2021. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

Én attól mászok falra, ha aztmondja egy nő, hogy "értem" és kussban marad. Értem... MMmmmm Érthem.. Értjem..


Teljesen egyértelmű, hogy ignorált téged a csámpáslábú.

2021. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem ingorál! Meg ahogy írtam ezek nem netes ismerkedések. Az egyik a kolléganőm akivel pár hónapig volt szex, ő akkoriban is gyakran írta ezt, meg ezt az "értem"-et is de közben meg 1-1,5 órákat telefonáltunk esténként. A másik meg a mostani barátnőm akivel 2,5 éve vagyok együtt. Most ő írt rám miután felébredt, kérdezi, hogy mi a helyzet, én meg mondom, hogy takarítok, erre jött ez a bizonyos "az jó"
2021. szept. 19. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem noi valasz, ez siman szerencsetlen mondat. Jelentheti azt is, hogy fingom nincs, mit mondhatnek. De azt is, hogy nahat, az jo.
2021. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy időszakban néha megkaptam. Azóta megtanultam, hogy aki ilyet ír, azzal ne foglalkozzam.


#9: Te nő vagy, ugye? :DDD

2021. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!