Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy tényleg van ilyen komoly barátság egy férfi nő között? El kell hinnem, hogy igaz vagy teljesen hülyének néz a pasi?

Figyelt kérdés

Együtt mennek bulizni, szórakozni, nála alszik a pasi sokszor mindenféle ürüggyel, (buli, születésnap). Akkor a nő hozzá ment fürödni szintén ürüggyel. Együtt vásárolnak, járkálnak ide oda a városban.


Ilyen létezik? Komoly hogy csak barátok ahogy a férfi beállítja nekem?!


2021. szept. 20. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Akkor miért nem jönnek össze?!
2021. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Nekem csak férfi barátaim szoktak lenni, igen, van ilyen, de ha van párkapcsolata valamelyik félnek, akkor ez max. heti fél-egy nap, vagy néha egy hosszú hétvége. Mert ugye a szerelmi kapcsolat szorosabb kapcsolat, olyankor szünetel a barátság valamennyire.
2021. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1: Nincs szexuális vonzalom, azért.
2021. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt mondja a pasi hogy szerelmes belém de nekem ez nagyon nem tetszik
2021. szept. 20. 12:52
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez nekem sem férne bele. Hogy időnként (nem minden hétvégén) együtt mennek bulizni vagy vásárolni az még nem zavarna. De ha rendszeresen egymásnál alszanak ilyen-olyan ürüggyel, az kicsit sok.
2021. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Megeri szenvedni ezert a pasiert, aki nem tud hatarokat huzni egy parkapcsolat alatt?
2021. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Sok jó nincs ezekből a "havercsaj" dolgokból. Fordítva sem jó. Megértem a kérdezőt.

Szerintem nincs ilyen komoly barátság, vagy legalábbis ritka.


Meg ha téged szeret, akkor meg kell értenie, hogy egy párkapcsolatba ez sokaknak nem fog beleférni, mert ezzel végülis téged bánt meg, hogy nem vagy elég.

2021. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is szinte csak férfi barátaim vannak, mikor szingli vagyok, akkor jobban lógok a nyakukon unalmamban, mint mikor van párom. A párom mellett ennyire szorosan nem szoktam KETTESBEN ápolni a kapcsolatot velük, de mivel jóban van mindenki mindenkivel, szokott nálunk aludni ugyanúgy, el szoktunk menni ide-oda, stb, szóval kb családtagnak számít mindenki aki bármikor jöhet és bármeddig maradhat. Ez az ő barátaival is így van.
2021. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Hátööö...nekem tizenéves barátságaim vannak férfiakkal, már szinte inkább családtagok mint barátok.

A férjemmel is jóban van mindegyik, volt is olyan, hogy egy kerti party után nálunk aludt valaki, mert nem ért volna haza. De külön szobában és úgy, hogy a férjem is itthon volt.


Én is eljárok néha külön ide-oda ezekkel a barátaimmal, de soha nem alszom náluk és soha nem fürdök náluk. Nem azért mert bármit csinálnánk, pusztán azért, mert nem akarom sem megbántani sem megalázni a férjem.


Ésszerű kereteken belül működik a dolog, de nem teszünk olyat, ami a másiknak rosszul esne.

2021. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
fiú-lány és a férfi-női közötti sima barátság, meg barátság extrákkal létezik,sokan nem hisznek benne. nagyon normális,barátoddal miért nem jöttök össze szerelmileg?
2021. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!